sedona
06.09.07, 23:46
Alez maja fajna strone internetowa.
W poszukiwaniu ich koncertow nie tylko w Polsce, znalazlam to:
www.aquarium-web.com/en/links/main.htm
handbook.reldata.com/handbook.nsf/Main?OpenFrameSet&Frame=Body&Src=words1st
to ostatnie, to chyba cos nagrywanego na koncertach, fajnie brzmi