brydza86
01.09.06, 09:37
czesc dziewczyny, mam pytanie a raczej problem ktory spedza mi sen z powiek,
powiedzcie mi co o tym sadzicie: jestem z chlopakiem juz pol roku, jest nam
dobrze, mowi ze mnie kocha, ja chyba tez go kocham, cudownie siie rozumiemy,
ogolnie jest wszystko ok, tylko.... ze nie dostalam od niego ani razu
kwiatow, nie chodzi o kase,(bo ma duzo) nie chodzi o przyzwyczajienia(bo
wczesniejszym dziweczynom dawal) wiec pytam co jest nie tak ze ja nie
dostaje??pozdr, panow tez prosze o opinnie