08.05.07, 11:36
Witam :)
Szukam informacji odnośnie charta szkockiego, czy ktoś poza właścicielami
FESTINY zajmuje sie hodowlą tej rasy?
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: deerhound 15.05.07, 03:32
      rewka1 napisała:
      > Szukam informacji odnośnie charta szkockiego,

      To szybciutko na charcie forum!
      www.psy.mgt.pl/psy/viewforum.php?f=51
      tutaj pustki.....
      • rewka1 Re: deerhound 21.05.07, 14:55
        :)
        Dzieki, to jak narazie jedna z niewielu stron/forum na ktorym odnalazlam
        informacje o tych wspanialych psach.

        Ewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka