rewka1 08.05.07, 11:36 Witam :) Szukam informacji odnośnie charta szkockiego, czy ktoś poza właścicielami FESTINY zajmuje sie hodowlą tej rasy? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majenkir Re: deerhound 15.05.07, 03:32 rewka1 napisała: > Szukam informacji odnośnie charta szkockiego, To szybciutko na charcie forum! www.psy.mgt.pl/psy/viewforum.php?f=51 tutaj pustki..... Odpowiedz Link
rewka1 Re: deerhound 21.05.07, 14:55 :) Dzieki, to jak narazie jedna z niewielu stron/forum na ktorym odnalazlam informacje o tych wspanialych psach. Ewa Odpowiedz Link