IP: *.teleton.pl 10.06.02, 19:22
WP 2002-06-10 (17:46)
(AFP)
Trener Jerzy Engel po porażce z Portugalią 0:4 spodziewa się krytyki ze strony
mediów. Co więcej przewiduje, że mogą pojawić się żądania nakazujące mu podanie
się do dymisji. "My trenerzy zawsze jesteśmy na to przygotowani. Siedzimy na
wulkanie. Ale nie myślę o tym" – powiedział bezpośrednio po poniedziałkowym
spotkaniu.
==> Bezczelny cham, ale nie powinno sie go krytykowac, powinno sie go po prostu
wykastrowac, bo i tak jest trenerem bez jaj (a moze juz ktos to zrobil???)

Polski trener jako nowy cel drużyny podał udział w mistrzostwach Europy
2004. "Jestem trenerem od 27 lat. Wiem jak należy pracować" – uzasadniał
szkoleniowiec.

==> A to wiemy wszyscy ze nasz "wspanialy trener" potrafi pracowac sad

Engel bronił swojej taktyki. Jego zdaniem bardzo ofensywne nastawienie drużyny
mogło doprowadzić do zwycięstwa.

==> Moglo oczywiscie, ale poda warunkiem ze portugalczycy graliby w pięciu (a i
to niepewne)

"Moi podopieczni robili dzisiaj dokładnie to czego od nich oczekiwałem.
==> A to ciekawe, bo w tym miejscu chyba przyznal sie do tego ze
najprawdopodobniej wzial w lape za to zeby Polacy dostali w tylek 4:0

Gdybyśmy pierwsi zdobyli bramkę, to morale zespołu znacznie by wzrosło" –
ocenił trener.

==> Byla kiedys taka piosenka " Bo fantazja fantazja, bo fantazja jest od
tego..."

SŁOWEM BANDA DZIADÓW I TYLE

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka