Dodaj do ulubionych

Chciejstwo indrisopodobnych expertów

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.06.03, 07:44
Sława!

Przeczytaj tu fakatstyczny felieton prof Winieckiego( prawdopodobnie
największego polskiego ekonomisty)


www.wprost.pl/ar/?O=45211&C=57
Przypomina naszych forumowych antyamerycanów?

Pozdrawiam!

Ignorant
+++
Obserwuj wątek
    • eliot Re: Chciejstwo indrisopodobnych expertów 12.06.03, 08:57
      Gość portalu: +++Ignorant napisał(a):

      > Sława!
      >
      > Przeczytaj tu fakatstyczny felieton prof Winieckiego( prawdopodobnie
      > największego polskiego ekonomisty)
      >
      >
      > www.wprost.pl/ar/?O=45211&C=57
      > Przypomina naszych forumowych antyamerycanów?
      >
      > Pozdrawiam!
      >
      > Ignorant
      > +++

      Wypisz, wymaluj...
      I ten tłum idiotów i antyamerykańskich frustratów...
      A i "ekspertów" zatrzęsienie...
      Co i raz się ta czkawka lewackiego bełkotu odzywa...

      Pozdr.
      • oleg3 V.C. też może przeczytać n/t 12.06.03, 11:27

    • indris expert Winiecki 12.06.03, 11:45
      prof. Winiecki sam też miał fuchę eksperta. Po wyborach 1993, które dały wynik
      nie po jego myśli zrezygnował z hukiem z tej posady, a dymisje nadesłał z
      zagranicy, gdzie był w podróży służbowej. A motywował ją tym, że "nie chce być
      współodpowiedzialny za katastrofę, do której nowe rządy doprowadza kraj".

      A cytowanie "Wprost" przypomina dawne powiedzenie "świadczył się Cygan swoimi
      dziećmi". Jest to organ neoliberalnej i proamerykańskiej wścieklizny,
      rodzaj "Naszego Dziennika" neoliberałów.
      • mr_watchman Re: expert Winiecki 12.06.03, 11:54
        indris napisał:

        > prof. Winiecki sam też miał fuchę eksperta. Po wyborach 1993, które dały
        > wynik nie po jego myśli zrezygnował z hukiem z tej posady, a dymisje
        > nadesłał z zagranicy, gdzie był w podróży służbowej. A motywował ją tym,
        > że "nie chce być współodpowiedzialny za katastrofę, do której nowe rządy
        > doprowadza kraj".

        I niewiele się pomylił. A jak to się ma do wojny w Iraku?

        > A cytowanie "Wprost" przypomina dawne powiedzenie "świadczył się Cygan
        > swoimi dziećmi". Jest to organ neoliberalnej i proamerykańskiej wścieklizny,
        > rodzaj "Naszego Dziennika" neoliberałów.

        I oczywiście są w nim same kłamstwa. Bo przecież i w Afganistanie, i w Iraku,
        Amerykanie wojnę przegrali. Ponadto w USA panuje nędza i wyzysk, a wszyscy z
        zazdrością patrzą na bogatą Polskę. Indris, czy ty czasem nie logujesz się
        jako bimi? Bo wiesz, rozumki macie podobne.
        • eliot Re: expert Winiecki 12.06.03, 12:36
          mr_watchman napisał:

          > indris napisał:
          >
          > > prof. Winiecki sam też miał fuchę eksperta. Po wyborach 1993, które dały
          > > wynik nie po jego myśli zrezygnował z hukiem z tej posady, a dymisje
          > > nadesłał z zagranicy, gdzie był w podróży służbowej. A motywował ją tym,
          > > że "nie chce być współodpowiedzialny za katastrofę, do której nowe rządy
          > > doprowadza kraj".
          >
          > I niewiele się pomylił. A jak to się ma do wojny w Iraku?
          >
          > > A cytowanie "Wprost" przypomina dawne powiedzenie "świadczył się Cygan
          > > swoimi dziećmi". Jest to organ neoliberalnej i proamerykańskiej wścieklizn
          > y,
          > > rodzaj "Naszego Dziennika" neoliberałów.
          >
          > I oczywiście są w nim same kłamstwa. Bo przecież i w Afganistanie, i w Iraku,
          > Amerykanie wojnę przegrali. Ponadto w USA panuje nędza i wyzysk, a wszyscy z
          > zazdrością patrzą na bogatą Polskę. Indris, czy ty czasem nie logujesz się
          > jako bimi? Bo wiesz, rozumki macie podobne.


          Nie rozumki!
          Rozumek!
          Jeden!
          Wspólny...
          wink
          • Gość: +++Ignorant Idris dał popis wścieklizny i frustracji lewackiej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.06.03, 22:58
      • Gość: wikul Re: expert Winiecki IP: *.acn.waw.pl 13.06.03, 00:27
        indris napisał:

        > prof. Winiecki sam też miał fuchę eksperta. Po wyborach 1993, które dały
        wynik
        > nie po jego myśli zrezygnował z hukiem z tej posady, a dymisje nadesłał z
        > zagranicy, gdzie był w podróży służbowej. A motywował ją tym, że "nie chce
        być
        > współodpowiedzialny za katastrofę, do której nowe rządy doprowadza kraj".
        >
        > A cytowanie "Wprost" przypomina dawne powiedzenie "świadczył się Cygan
        swoimi
        > dziećmi". Jest to organ neoliberalnej i proamerykańskiej wścieklizny,
        > rodzaj "Naszego Dziennika" neoliberałów.


        Zamiast patrzyć na tytuł czasopisma czy nazwisko autora , przeczytaj tekst bo
        on jest rzeczywiście prawdziwy i pouczający .
    • Gość: wikul Re: Chciejstwo indrisopodobnych expertów IP: *.acn.waw.pl 13.06.03, 00:25
      Gość portalu: +++Ignorant napisał(a):

      > Sława!
      >
      > Przeczytaj tu fakatstyczny felieton prof Winieckiego( prawdopodobnie
      > największego polskiego ekonomisty)
      >
      >
      > www.wprost.pl/ar/?O=45211&C=57
      > Przypomina naszych forumowych antyamerycanów?
      >
      > Pozdrawiam!
      >
      > Ignorant
      > +++


      A gdzie sie podziali forumowi "eksperci" : waciaki , hawaiany , aleksy i cała
      chmara pomniejszych "podnieconych idiotów" .
      • Gość: +++Ignorant wikul daj spokój oni i tak nie zrozumieją... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.06.03, 01:06
        Gość portalu: wikul napisał(a):

        > Gość portalu: +++Ignorant napisał(a):
        >
        > > Sława!
        > >
        > > Przeczytaj tu fakatstyczny felieton prof Winieckiego( prawdopodobnie
        > > największego polskiego ekonomisty)
        > >
        > >
        > > www.wprost.pl/ar/?O=45211&C=57
        > > Przypomina naszych forumowych antyamerycanów?
        > >
        > > Pozdrawiam!
        > >
        > > Ignorant
        > > +++
        >
        >
        > A gdzie sie podziali forumowi "eksperci" : waciaki , hawaiany , aleksy i
        cała
        > chmara pomniejszych "podnieconych idiotów" .
      • eliot Re: Chciejstwo indrisopodobnych expertów 13.06.03, 08:17
        Gość portalu: wikul napisał(a):

        >>
        >
        > A gdzie sie podziali forumowi "eksperci" : waciaki , hawaiany , aleksy i cała
        > chmara pomniejszych "podnieconych idiotów" .


        Skupili się na obronie Millera...???
        wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka