Dodaj do ulubionych

płyta do navi

24.10.05, 00:12
mam pytanie czy ktoś może mi pomuc z załatwieniem płyty do navi w PASSACIE
blaupunkt MCD ???????????????
Obserwuj wątek
    • mike68 Re: chodzi ci o navi MFD ?? 26.10.05, 21:18
      bop jezeli tak to pisz do mnie na preiv , dam ci namiar na najnowszą
      DX 2005/6 z czechami i polskim lektorem :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka