zbycho71 24.10.05, 00:12 mam pytanie czy ktoś może mi pomuc z załatwieniem płyty do navi w PASSACIE blaupunkt MCD ??????????????? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mike68 Re: chodzi ci o navi MFD ?? 26.10.05, 21:18 bop jezeli tak to pisz do mnie na preiv , dam ci namiar na najnowszą DX 2005/6 z czechami i polskim lektorem :) Odpowiedz Link