Dodaj do ulubionych

Pomocy !!!

05.03.06, 21:34
Witam.
Mam w Peugeot 206 1.4 instalację gazową z Diego
(sekwencyjny wtrysk)i mam pewien problem, a mianowicie
samochód, gdy po przełączeniu na gaz przejadę kilkasetr metrów (no może do 2
km) i stoję na skrzyżowaniu, a następnie ruszam, gaśnie. Zaobserwowałem, iż
przy dodawaniu gazu w tym momencie silnik dławi się ( przy ok.1000obr/min) i
musiałbym go długo przegazowywać, aby wchodził płynnie na obroty. Jeśli go
umiejętnie przegazuję to nie zgaśnie. Potem jest ok.
Gazownik ustawił mi temp.na 40 stopni C, ale to nie pomogło.
Nie chcę ciągle podnosić temp, bo musiałbym jeździć na benzynie, a przecież
nie o to chodzi.

Co robiC ? Pomocy.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka