Dodaj do ulubionych

WESOŁYCH ŚWIĄT!

22.12.04, 13:49
Kochane dziewczyny życzę Wam zdrowych pogodnych i pełnych radości
Świąt Bożego Narodzenia.Niech spełniaja sie Wasze marzenia a dzieci rosną
zdrowo przynosząc swoim rodzicom radość na każdy dzień nadchodzącego
Nowego 2005 Roku!
Od jutra mam wolne az do 3 stycznia!!! Wprawdzie później musze to odrobić ale
przeciez i tak pracuję w soboty więc... SIĘ CIESZE BO BĘDE Z DOMINIKĄ W
DOMU!!! nareszcie.........
Trzymajcie się cieplutko!
Beata
Obserwuj wątek
    • beata32 Re: WESOŁYCH ŚWIĄT! 22.12.04, 14:08
      Dziekuję,
      i Tobie również udanych świąt i nacieszenia się córcią ile wlezie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka