mamuskak
27.08.06, 21:08
Chce bardzo miec dziecko ale 9 miesiecy ciazy konczace sie porodem poprsotu
mnie PRZERAZA. Zastanawiam sie nad cesarka bo to operacja ale operacje sa na
rozne sprawy i boli i chodzic nie mozna. Ale rodzenie naturalnie to przeciez
meki jakies i najgorsze jezeli one sie koncza cesraka ufff. Dlaczego
zdecydowalsycie cesarke na zyczenie jezeli nie widzialyscie jak to jest i
wogole? A chyba mozna nawet o dwa tygodnie skrocic ciaze bo chyba juz mozna
miec cc w 38 tyg i nie martwic sie ze cie porod zlapie w tramwaju.