Dodaj do ulubionych

ale numer!

18.10.03, 14:06
ktos na polonii niemieckiej poradzil robertowi, zeby sie napil guajazylu.
zapytalam pare godzin temu grzecznie co to jest i czy moglabym to podac komus
kto mi sie narazil. Wpis sie ukazal, ale po jakims czasie zostal wyciety.
czy myslicie ze beata bala sie, ze chce ten nektar podac jej pupilkowi?
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: ale numer! 18.10.03, 14:35
      Basiu, co Ty jeszcze na tamtym forum robisz? Szkoda Ciebie do tamtego
      towarzystwa.

Beata niewatpliwie ma swoich pupilkow i nie jest najlepsza Adminka. Nie wiem
      zreszta, czy Beata to Beata czy zupelnie ktos inny.
      Rozsadny Admin nie tolerowalby na swoim forum Walterszczyzny.

Mowisz, ze znow sie tam Ro_bert pojawia? Ciekawa jestem gdzie on byl w czasie
      naszych starc z Walterem? Mnie skrytykowal za to, ze nazwalam Waltera glupim,
      Walterowi jednak nie stawil czola.
      • basia553 Re: ale numer! 18.10.03, 15:25
        ja sie wstydze tych odwiedzin tam!! ale ciagle jeszcze siedze z grypka w domu i
        to tutaj jest moje okienko na swiat.
        a möj wpis jest tam znowu znowu. wiec moze to jakies figle computerowe?
          • basia553 Re: ale numer! 18.10.03, 18:10
            musisz przyznac, ze to szkoda, ze tak sie to rozwinelo. to moglo byc dla nas
            stad ciekawe - wymiana doswiadczen, spostrzezen itd. pare dni temu jakas prawie
            zrozpaczona dziewczyna napisala tam watek "Darmstadt-przeklete miasto". zal mi
            jej z powodu tych zlych doswiadczen, a nic jej madrego poradzic nie moge.
            moze tu na tym forum ktos sie z Darmstadt znajdzie?
            • maria421 Re: ale numer! 18.10.03, 18:22
              Szkoda, Basiu, ale nic na to nie poradzimy.
              Kazde porzadne forum musi dzialac wedlug pewnych zasad i Admin jest po to, zeby
              na forum porzadku pilnowac.

Teksty takie jakie pisal Walter nie powinny znajdowac sie na zadnym forum. W
              kazdym porzadnym klubie awanturnikow wyrzuca sie za drzwi. W przeciwnym wypadku
              z klubu robi sie spelunka.

Gorzej jeszcze, ze po zamknieciu klubu i po oswiadczeniu, ze teraz beda
              wpuszczani tylko wybrani uczestnicy, jednym z pierwszych "wybranych" jaki
              dostapil godnosci wpuszczenia byl ten sam awanturnik...

P.S. Ja nie mieszkam w Darmstadt.
      • jan.kran Re: ale numer! 19.10.03, 14:40

Mi tez szkoda tego forum ,ale jak sie zaczyna robert vel guajazyl tam pojawiac w takiej a nie innej formie ja wysiadam. Dopoki robert pisze o DE to nawet moge z nim rozmawiac , ale jak sie pojawiaja odnosniki do starych potyczek na Bis dzieki ktoremu to forum padlo ja wysiadam. Na razie ( odpukuje w niemalowane) Admini P2 dobrze pracuja sie nie ujawniajac.Jednak moja teza o anonimowosci Adminow sie potwierdza:-)))) K. Wazeliniarz

P.S. Poza tym na P2 i tak wiekszosc z DE :-PPPPP
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka