Dodaj do ulubionych

Konfrontacja

    • strongwaz Re: Konfrontacja 01.07.16, 13:53

      Sam się prosił o wp....l
    • lexus400 Re: Konfrontacja 01.07.16, 16:07
      Ja bym tego tak nie zostawił. Najlepiej byłoby zadzwonic na Polizei podając nr.rej. i powiedzieć, że autostradą jedzie pijany od pasa do pasa i przekracza prędkość.
    • bassooner Re: Konfrontacja 01.07.16, 21:08
      a co dalej??? czekałem na finał??? no ale jest filmik, można pewnie spisać numery i dać to na policję.
      • sven_b Re: Konfrontacja 01.07.16, 23:02
        > a co dalej??? czekałem na finał???

        To jednak nie Rassija. Bijatyki nie było :)
        • edek40 Re: Konfrontacja 04.07.16, 10:43
          sven_b napisał:

          > To jednak nie Rassija. Bijatyki nie było :)

          To po co filmowac?
          • lobuzek1 Re: Konfrontacja 04.07.16, 13:35
            Jaki kraj, taki Frog. Niemcy też bywają pojebani.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka