sven_b 01.07.16, 11:46 Tak to jest. Niby epizod. Po niektórych spływa, a dla innych jest iskrą do reakcji. Autobahn War 2015 [;Road Rage Germany]; Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lexus400 Re: Konfrontacja 01.07.16, 16:07 Ja bym tego tak nie zostawił. Najlepiej byłoby zadzwonic na Polizei podając nr.rej. i powiedzieć, że autostradą jedzie pijany od pasa do pasa i przekracza prędkość. Odpowiedz Link
bassooner Re: Konfrontacja 01.07.16, 21:08 a co dalej??? czekałem na finał??? no ale jest filmik, można pewnie spisać numery i dać to na policję. Odpowiedz Link
sven_b Re: Konfrontacja 01.07.16, 23:02 > a co dalej??? czekałem na finał??? To jednak nie Rassija. Bijatyki nie było :) Odpowiedz Link
edek40 Re: Konfrontacja 04.07.16, 10:43 sven_b napisał: > To jednak nie Rassija. Bijatyki nie było :) To po co filmowac? Odpowiedz Link
lobuzek1 Re: Konfrontacja 04.07.16, 13:35 Jaki kraj, taki Frog. Niemcy też bywają pojebani. Odpowiedz Link