09.10.07, 19:42
Korwin powrócił (chyba na chwilę) do polityki. Poziom absurdu w prezentowanym
swiatopoglądzie dalej taki sam. Dziś widziałem go pod pracą na ulicy. Szedł z
kamienną twarzą i jakby zablokowanymi gałkami ocznymi, tak na wprost, gdzies
dalego ale nigdzie konkretnie nie patrzył. Wstydzi sie czegoś czy co?
Obserwuj wątek
    • tomek854 Re: Korwin 09.10.07, 20:00
      Jakbym sie skumal z Giertychem to tez bym sie wstydzil na ulicy pokazac ;-)
      • sherlock_holmes Re: Korwin 10.10.07, 10:04
        Są już pierwsze oznaki tej UNII:
        wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1620885,news.html
        Przykre, ale są pewne granice zdrowego radykalizmu, po których przekroczeniu zostaje tylko chęć wyrzygania się :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka