maria755
07.06.07, 17:23
ślicznie dziękuję za odpowiedz , tak bardzo się boje czegos gorszego ze gdy
tylko pojawia sie plamienie wpadam w taką panikę ze nic innego nie robie
tylko biegam do toalety i sprawdzam, głupio mi dzwonic di ginki w tej samej
sprawie, bo co mam znow robic cytologie albo inne badania zeby wykluczyc to
najgorsze?
rozsądek mi podpowiada ze plamienia mam od wrzesnia zeszłego roku i byłam juz
2 razy z tym u lekarza ale moj lęk jest silniejszy, po prostu boje sie,
no bo powiedz sama jesli nie mam owulacji to skąd te plamienia?
dziekuje bardzo:)