11.09.12, 14:27
jestem tu po raz pierwszy ( dzieki za informacje o forum) i melduje ze juz dodalam do ulubionych. Dopiero sie ucze wiec na razie bede glownie czytac:) Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wiwi1 Re: witam sie 11.09.12, 16:12
      Witaj karolina:)
      Ciesze sie, ze zajrzalas:) Watki sa bardzo pomieszane, wiec czasem to co w tytule to niekoniecznie to samo co w tresci watkow:)
      Jest pare watkow jedzeniowych pod olejen kokosowym, Fajne strony.
      O robakach tez zalozylam watek, bo tez mnie temat zainteresowal.
      Jesli mozesz to napisz jak lekarz zdiagnozowal, jakie badania Wam zalecil.
      Pozdrawiam:)
      • karolina_zet Re: witam sie 11.09.12, 16:37
        Wiwi - chyba nie chce wkladac kija w mrowisko piszac o naszej przygodzie z robakami. Na razie poruszam sie jak we mgle jesli chodzi o informacje n/t walki z pasozytami. Oblozylam sie ksiazkami + info z internetu i stopniowo ulepszam diete corki aby zobaczyc co uda sie nam osiagnac...
        • heraa Re: witam sie 14.09.12, 18:58
          moja corka jakis czas temu miala amebe troche przeszlysmy
          jak cos to pisz moze ja jaks pomoge ?
          Ile lat ma twoja corcia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka