karolina_zet 11.09.12, 14:27 jestem tu po raz pierwszy ( dzieki za informacje o forum) i melduje ze juz dodalam do ulubionych. Dopiero sie ucze wiec na razie bede glownie czytac:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiwi1 Re: witam sie 11.09.12, 16:12 Witaj karolina:) Ciesze sie, ze zajrzalas:) Watki sa bardzo pomieszane, wiec czasem to co w tytule to niekoniecznie to samo co w tresci watkow:) Jest pare watkow jedzeniowych pod olejen kokosowym, Fajne strony. O robakach tez zalozylam watek, bo tez mnie temat zainteresowal. Jesli mozesz to napisz jak lekarz zdiagnozowal, jakie badania Wam zalecil. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link
karolina_zet Re: witam sie 11.09.12, 16:37 Wiwi - chyba nie chce wkladac kija w mrowisko piszac o naszej przygodzie z robakami. Na razie poruszam sie jak we mgle jesli chodzi o informacje n/t walki z pasozytami. Oblozylam sie ksiazkami + info z internetu i stopniowo ulepszam diete corki aby zobaczyc co uda sie nam osiagnac... Odpowiedz Link
heraa Re: witam sie 14.09.12, 18:58 moja corka jakis czas temu miala amebe troche przeszlysmy jak cos to pisz moze ja jaks pomoge ? Ile lat ma twoja corcia? Odpowiedz Link