05.07.04, 17:13
czesc jestem tu nowy
i milo mi Was poznac

jestem z Poznania
mam 27 lat
a moi ulubieni pisasze to:
1 Szekspir
2 Anais Nin
3 Amos Oz
Obserwuj wątek
    • joasia-ja Re: czesc 05.07.04, 21:03
      witaj

      fajnie, ze dolaczyles do nas....
      pozdrowionka
      • ajsch Re: czesc 19.07.04, 17:19
        milo mi Cie poznac
    • clevera A czesc:) 05.07.04, 21:50
      Nigdy nie udalo mi sie trafic na godzine zeby zobaczyc te Twoje "baranki", jak
      ja nazywam koziolki, ale sie nie poddaje, moze kiedys trafie na nie :)
      • ajsch Re: A czesc:) 19.07.04, 17:18
        zapraszam
        w samo poludnie :)
      • awionetka79 cześć! 19.07.04, 17:54
        ja mieszkam w Poznaniu od lat co najmniej kilku a na "baranki" również nie
        trafiłam. Jakoś za późno docieram na Stary:)

      • meyka Re: A czesc:) 20.07.04, 23:01
        Ja widziałam te baranki nie raz, ale się zbytnio nie zachwyciłam :)
        • ajsch Re: A czesc:) 21.07.04, 10:14
          troszke sa zbyt mechaniczne :)
          • scoutek Re: A czesc:) 21.07.04, 10:22
            witaj :)))
          • meyka Re: A czesc:) 21.07.04, 14:39
            no właśnie...
            Ale miasto jest bardzo ładne. Gdyby tylko Malta była troszkę czystsza!!! :)
    • dr.krisk Witam. 05.07.04, 22:11
      Zobaczysz - czasem jest tu przyjemnie.
      A Poznań bardzo lubię - zwłaszcza irlandzka knajpę w podziemiach Zamku, no i tę
      na Rynku.
      Pozdrawiam.
      KrisK
      • lostdog Re: Witam. 05.07.04, 23:12
        cześć, czołem, kluski z rosołem! :D
      • ajsch Re: Witam. 19.07.04, 17:19
        knajpa jest super ale cena Guinnessa to zbrodnia
    • natalicja czesc, czesc 19.07.04, 20:21
      milo mi Cie poznac, na razie jescze jestem z torunia, ale tylko do pazdziernika. Pozdrawiam i milego forumowania
      • ajsch Re: czesc, czesc 20.07.04, 12:35
        a potem ?
    • willa87 Re: czesc 21.07.04, 10:36
      Poznań jest cudowny... Genialny klimat szczególnie na Starym Rynku. Polecam :)
      Wiem coś o tym ;) Również jestem Poznanianką
      • ajsch Re: czesc 21.07.04, 11:44
        moze jakies stowarzyszenie tu zmontujemy :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka