ajsch 05.07.04, 17:13 czesc jestem tu nowy i milo mi Was poznac jestem z Poznania mam 27 lat a moi ulubieni pisasze to: 1 Szekspir 2 Anais Nin 3 Amos Oz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joasia-ja Re: czesc 05.07.04, 21:03 witaj fajnie, ze dolaczyles do nas.... pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
clevera A czesc:) 05.07.04, 21:50 Nigdy nie udalo mi sie trafic na godzine zeby zobaczyc te Twoje "baranki", jak ja nazywam koziolki, ale sie nie poddaje, moze kiedys trafie na nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
awionetka79 cześć! 19.07.04, 17:54 ja mieszkam w Poznaniu od lat co najmniej kilku a na "baranki" również nie trafiłam. Jakoś za późno docieram na Stary:) Odpowiedz Link Zgłoś
meyka Re: A czesc:) 20.07.04, 23:01 Ja widziałam te baranki nie raz, ale się zbytnio nie zachwyciłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
meyka Re: A czesc:) 21.07.04, 14:39 no właśnie... Ale miasto jest bardzo ładne. Gdyby tylko Malta była troszkę czystsza!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Witam. 05.07.04, 22:11 Zobaczysz - czasem jest tu przyjemnie. A Poznań bardzo lubię - zwłaszcza irlandzka knajpę w podziemiach Zamku, no i tę na Rynku. Pozdrawiam. KrisK Odpowiedz Link Zgłoś
ajsch Re: Witam. 19.07.04, 17:19 knajpa jest super ale cena Guinnessa to zbrodnia Odpowiedz Link Zgłoś
natalicja czesc, czesc 19.07.04, 20:21 milo mi Cie poznac, na razie jescze jestem z torunia, ale tylko do pazdziernika. Pozdrawiam i milego forumowania Odpowiedz Link Zgłoś
willa87 Re: czesc 21.07.04, 10:36 Poznań jest cudowny... Genialny klimat szczególnie na Starym Rynku. Polecam :) Wiem coś o tym ;) Również jestem Poznanianką Odpowiedz Link Zgłoś