hania_76
26.08.02, 15:46
Czy ktoś z Was czytał? Jeśli tak - co sądzicie o tej książce?
Trafiłam na nią dosyć przypadkowo i muszę przyznać, że jestem zachwycona.
Spodziewałam się (po przeczytaniu recenzji na okładce) i pierwszych
klikunastu stron zwykłej (choć ciekawej) powieści obyczajowo-romansowej, a
okazało się, że trafiłam na przepiękną baśń rozgrywającą się w mało baśniowej
scenerii - na warszawskiej Woli.