Gość: Bobo
IP: *.broker.com.pl
05.12.05, 18:46
Witam serdecznie!
Zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie ksiązkowym na łamach
Forum Dobrej Książki! Zasady konkursu są bardzo proste. Waszym zadaniem jest
udzielenie poprawnych odpowiedzi na trzy podane przez nas pytania. Odpowiedzi
można wysyłać do 18 grudnia. Spraw sobie prezent na święta i weź udział w
konkursie, atrakcyjne nagrody czekają!
Strona konkursowa jest pod adresem
www.czytelnia.studioit.pl/konkurs.php