Dodaj do ulubionych

Żle dobrani

27.03.04, 14:58
ABY BYĆ SZCZĘŚLIWYM W ZWIĄZKU, NALEŻY ZWIAZAĆ SIĘ Z OSOBA, KTÓRA
JEST PODOBNA DO NAS.

oznacza to, że nigdy nie będziemy zadowoleni ze związku, w którym ilość sexu nie
odpowiada naszym potrzebom. sex uprawia się z drugą osobą, dlatego nie będzie on
uprawiany częciej, niż chce tego partner, dlatego potrzeba nam osoby, która tak samo
jak my lubi/nie lubi sex.

to samo dotyczy innych dziedzin życia.
wszystkie informacje zawarte są na stronie www.znajdzpartnera.webpark.pl
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gomory Re: Żle dobrani 29.03.04, 14:14
      Nie zawsze to takie proste. Jesli zwiaze 2 sadystow razem, stworza beznadziejny
      zwiazek. A polaczenie przeciwnosci sadysta - masochista wrecz przeciwnie ;).
      Wiele klopotow malzenskiego loza powstaje w trakcie dlugotrwalego trwania
      zwiazku a nie na jego poczatku. Nie mamy _zadnej_ gwarancji ze jurny kochanek
      po paru latach nie zmieni sie w ozieblego osobnika. Wspolne hobby daje spora
      podstawe by wrozyc dobrze ludziom na przyszlosc. Tym niemniej... moi znajomi
      uwielbiali tanczyc, ganiali na wszelakie kursy tanca. Na tygodniu, w weekendy
      bawili sie w dyskotekach. Pewnego dnia jednak znudzilo sie to Pani. Facet teraz
      gania z inna na balety, coz, samo zycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka