gabriel-1
27.03.04, 14:58
ABY BYĆ SZCZĘŚLIWYM W ZWIĄZKU, NALEŻY ZWIAZAĆ SIĘ Z OSOBA, KTÓRA
JEST PODOBNA DO NAS.
oznacza to, że nigdy nie będziemy zadowoleni ze związku, w którym ilość sexu nie
odpowiada naszym potrzebom. sex uprawia się z drugą osobą, dlatego nie będzie on
uprawiany częciej, niż chce tego partner, dlatego potrzeba nam osoby, która tak samo
jak my lubi/nie lubi sex.
to samo dotyczy innych dziedzin życia.
wszystkie informacje zawarte są na stronie www.znajdzpartnera.webpark.pl
pozdrawiam