asiulek304
15.09.13, 14:09
Chciałam podpytać osoby, które chorują na Chad, jak to jest, że kiedy mój chory mąż jest sam ze mną w domu są takie straszne sytuacje (awantury) i one są tylko ze mną, a kiedy pojawia się osoba trzecia potrafi nagle się wyciszyć i w miarę opanować. Jest to dla mnie zagadka, że kiedy pojawia się ktoś dodatkowo on potrafi wyłączyć swój agresor. Nie mogę jakoś sobie tego poukładać...