allan122
27.05.07, 13:09
Dziękuje ći za wyjaśnienie odnośnie psychoterapi i życzę ći żeby ći
pomogła,ja też zacznę psychoterapie.Nic mi nie zaszkodzi spróbować może
zmieni mi choć trochę tok mojego myślenia umocni mnie.Troche się tego boje
ponieważ nigdy tego nie próbowałem,nie lubie też opowiadać o sobie a
psychoterapeucie trzeba mówić o całym swoim życiu nie wolno z tego co wiem
nic ukrywać.Czy czytałaś może książke psychologa-psychoterapeuty Anthony De
Mello Przebudzenie jeśli nie to ją przeczytaj na mnie i moich znajomych
wywarła duże wrażenie.Trzymaj śie nara.