Dodaj do ulubionych

Do com-sui

27.05.07, 13:09
Dziękuje ći za wyjaśnienie odnośnie psychoterapi i życzę ći żeby ći
pomogła,ja też zacznę psychoterapie.Nic mi nie zaszkodzi spróbować może
zmieni mi choć trochę tok mojego myślenia umocni mnie.Troche się tego boje
ponieważ nigdy tego nie próbowałem,nie lubie też opowiadać o sobie a
psychoterapeucie trzeba mówić o całym swoim życiu nie wolno z tego co wiem
nic ukrywać.Czy czytałaś może książke psychologa-psychoterapeuty Anthony De
Mello Przebudzenie jeśli nie to ją przeczytaj na mnie i moich znajomych
wywarła duże wrażenie.Trzymaj śie nara.
Obserwuj wątek
    • com_sui Nie bój się, stary :-) 27.05.07, 20:45
      Opowiadać całego życia nie musisz, jeśli nagle nie będziesz wiedział, co
      powiedzieć, zawsze możesz poprosić o zadanie pytania. Albo o inny zestaw pytań wink
      De Mello nie był psychologiem, a jeśli, to nie było to jego główne zajęcie. Był
      jezuitą. Psychologizującym. Pewnie, że czytałam. Lubię jego Przebudzenie, choć
      nie ze wszystkim prawdami de Mello się zgadzam. Miłość jest dla mnie jednak
      podmiotowa (albo w podmiocie się przejawiająca) i de Mello też nie uniknął
      tęsknoty za ludźmi. Trzymaj się ciepło i do dzieła, będziem się "naprawiać" w
      terapii. Nara smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka