Dodaj do ulubionych

WAŻNE - PROŚBA O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.04.07, 20:49
Potrzebne nam jest dojście do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie -
Prokocimiu, a dokładnie do ordynatora chirurgii dziecięcej. Syn naszej
koleżanki ma neuroblastroma i konieczna jest pomoc tego specjalisty, oficjalną
drogą trzeba czekać, niekiedy za długo.

Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • roksana.cz up! 07.04.07, 11:44

      • anik752 Re: up! 07.04.07, 14:51
        up
      • roksana.cz Re: up! 08.04.07, 13:51

    • mamaigora1 Re: WAŻNE - PROŚBA O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.04.07, 18:53
      podpisuje sie pod prośbą Roksany, ten chory chłopczyk jest w wieku mojego
      Igora, bardzo potrzebuje tego dojścia w Krakowie ...
    • aga_i_kropki Re: WAŻNE - PROŚBA O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.04.07, 13:07
      nie wiem, czy to pomoże, ale ja jeździłam z synkiem (oczywiście w zupełnie
      innej sprawie) do jednego z chirurgów w Prokocimiu, człowiek miły i uczynny.
      Może przez niego da się coś załatwić? Szukać numeru do niego?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka