Dodaj do ulubionych

Instruktor Łomża

IP: *.hachette-livre.com.pl 15.12.11, 10:44
Witam,,

Mam prośbę do zdawającyh w WORD Łomża - szukam kontaktu do jakiegoś fajnego, przyjaznego, instruktora, który pokaże mi miasto i popracuje nad moimi niedociągnięciami.
Możecie mkogos polecić i podać kontakt?
Dana
Obserwuj wątek
    • Gość: Diana Re: Instruktor Łomża IP: 195.117.128.* 08.05.12, 19:25
      Dana pewnie Twoje pytanie jest już nieaktualne ale odpowiem na nie.Według mnie najlepszym osrodkiem szkolenia kierowców w Łomży jest "DANIEL".Ja wykupiłam sobie tam jazdę doszkalającą .Nie pochodzę z Łomży i miałam wpierw instruktora który ze tak napiszę olewał swoją pracę ,nie chciało mu się za wielke mówić,tłumaczyc (bo po co darmo buzie otwierac hahaha,choc nie darmo przeciez za to pieniądze brał).Mielismy 3 wyjazdy do Łomży i zawsze zabierał 3 lub 4 dziewczyny i na zmianę jezdzilismy po Łomży (bo nie opłacało się zabierac jedną osobę bo spory kawałek z Sokołowa Podlaskiego jednak jest,a najgorsze ze cały dzien stracony i to czekaniena swojąkolej tak bardzo denerwowało mnie).I na egzaminie jezdząc na miescie czułam się jakbym nie znała tego miasta w ogóle!Jakbym go pierwszy raz na oczy widziała.Egzaminator polecił mi zmienić instruktora.I tak tez zrobiłam.ZADZWONIŁAM DO OSRODKA ''DANIEL'' I PAN DANIEL WITKOWSKI WYSŁAŁ DO MNIE INSTRUKTORA O IMIENIU WOJTEK,KTÓREGO TEZ POLECAM WSZYSTKIM CHCĄCYM ZDAC JAK NAJSZYBCIEJ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY W ŁOMŻY.WOJTEK JEST KOMPETENTNY,ODDANY SWOJEJ PRACY (AZ WYCHODZI Z SIEBIE ABY KURSANTA DOBRZE PRZYGOTOWAC DO EGZAMINU I ZALEŻY MU NA TYM ABY OSOBA PRZEZ NIEGO SZKOLONA ZDAŁA ZA PIERWSZYM RAZEM).4 LUB 5 GODZIN JAZDY Z NIM PO ŁOMŻY I SUKCES NA EGZAMINIE ZAPEWNIONY .ZNA WSZYSTKIE PUŁAPKI EGZAMINACYJNE.SZCZERZE POLECAM TEGO INSTRUKTORA.PODAM JEGO NUMER (chodz nie wiem czy mogę zamieszczac w internecie).500 244 760
      • Gość: Diana Re: Instruktor Łomża IP: 83.1.193.* 17.05.12, 19:00
        Na końcu w nawiasie zrobiłam błąd.Powinno być choć a nie chodz ale to dlatego ze w pośpiechu pisałam.
        • Gość: Aga Re: Instruktor Łomża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 11:53
          Też polecam Wojtka ;) Przejeździłam z nim prawie cały kurs i zdałam za pierwszym razem. Bardzo kompetentna osoba ;)
      • Gość: anna ełk Re: Instruktor Łomża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.13, 18:59

JA OSOBISCIE POLECAM PANA MARCINA ZE SZKOŁY GRUSZFELD ON PRZEZ 7 GODZIN NAUCZYŁ MNIE WIECEJ NISZ INSTRUKTOR Z EŁKU PRZEZ 15 GODZIN NAPRAWDE UCZY SUPER
        • Gość: Diana Re: Instruktor Łomża IP: 80.51.74.* 04.04.13, 23:07
          Ale i tak Wojtek jest najlepszy. :)
          • Gość: bacha-aa Re: Instruktor Łomża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.13, 22:40
            Polecam p. Marcina ze Szkoły Gruszfelda . Metodycznie i kulturalnie, potrafi tłumaczyc do skutku, opanowany i kompetentny. Tylko p. Marcin . Ma cos w sobie co dodaje powera...
    • Gość: ania Re: Instruktor Łomża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 19:36
      witaj proponuje ci szkołe Gruszfelda instruktora pana marcina koniecznie ja tesz uczyłam sie w ełku u instruktora nic mnie nie nauczyła pan marcin mi pokazał wrzystko
      • Gość: Diana Re: Instruktor Łomża IP: 80.48.221.* 24.07.13, 23:09
        Ktoś tu pisać chyba nie umie :-) "tesz" i "wrzystko" Pisze się też i wszystko. A może to sam Pan Marcin ze szkoły Gruszfelda się reklamuje ? Ja zamiesciłam swój wpis nie po to żeby reklamować OSK Daniel czy instruktora Wojtka. Bo uważam że dobry instruktor sobie poradzi bez zbytniej reklamy. Po prostu jego "uczniowie" będą przekazywać swoim kolegom - koleżankom że bez problemu zdali za 1 razem. A w tym duza zasługa własnie instruktora jest. Ale dlatego żeby pomóc tym, którzy szukają dobrego instruktora i nie chcą wyrzucać pieniędzy w błoto. Ja sama byłam w takiej sytuacji. Najpierw trafiłam na niewłaściwego intruktora. Ale naszczęście potem jakimś cudem trafiłam na Wojtka. Ale nie będę się powtarzać bo to opisałam we wcześniejszym wpisie swoim. I na pewno nie jestem samym Wojtkiem ani nie pracuje w OSK Daniel. Zresztą można to sprawdzić po adresie IP który się wyświetla. Po tym adresie można własnie sprawdzić, że pochodzę z Sokołowa Podlaskiego.Ani nie jestem w zaden sposób spokrewniona z instruktorem.Lubiłam go za jego kompetencje i że poważnie podchodził do swojej pracy. I zapewne nadal podchodzi bo raczej na pewno jest jeszcze tym instruktorem. Miło go wspominam. :-)
    • Gość: aga73 Re: Instruktor Łomża IP: *.250.97.84.rev.sfr.net 29.07.13, 12:28
      Witam Moge Ci polecic Pana ANDRZEJA DROZDOWSKIEGO wiecej informacji znajdziesz na stronie internetowej osk andrzej drozdowski swietny instruktor
    • maciek091 Re: Instruktor Łomża 26.03.21, 08:39
      Dobrych instruktorów mają w OSK Master. Robiłem tam prawko na kat A i B. Instruktorzy z super podejściem. Uczą na luzie ale wymagają, są cierpliwi i dokładni. Jak coś nie idzie to potrafią odpowiednio zmotywować i udzielić cennych wskazówek. PO kursie u nich egzaminy zdałem bez problemu
    • alaaliali Re: Instruktor Łomża 09.07.21, 12:02
      Ja mogę polecić OSK Kamiński. Robiłam u nich kurs na prawko. Do zajęć przystąpiłam zupełnie zielona> Ale instruktor spokojnie i cierpliwie mnie uczył jeździć. Nauczyłam się wszystkich potrzebnych manewrów. Nabrałam pewności za kółkiem jedząc po mieście. Egzamin zdałam bez problemu.
    • ewelineevv Re: Instruktor Łomża 14.08.21, 19:23
      Ja mogę tez polecić szkołę Master. Mają dobrych instruktorów. Robiłam u nich prawo jazdy razem z koleżanką. Miałyśmy różnych instruktorów na jazdach. Mimo to zarówno jej opinia jak i moja jest taka sama. Potrafią nauczać i maja dobre efekty> Obie zdałyśmy egzamin za pierwszym razem.
    • moniminio Re: Instruktor Łomża 10.11.21, 09:51
      Kurs robiłam w szkole Kamiński. Na kurs zapisałam się bo zmieniłam pracę i często będę jeździć samochodem. Na początku bardzo się bałam i myślałam że sobie nie poradzę ale instruktor spokojnie i wytrwale instruował mnie jak prowadzić samochód i poparu lekcjach już zupełnie mi nieźle szło. pod koniec kurs prowadziłam już zupełnie sprawnie. Egzamin zdałam za drugim razem i teraz już sama sobie prowadzę samochodzik.
    • musikusi Re: Instruktor Łomża 18.11.21, 11:05
      W Łomży mogę polecić ośrodek Master. Rzetelnie uczą jeździć czy to osobówkami czy tez na ciężarówkach. Robiłem u nich właśnie kursy na kat B i kat C. Instruktorzy dobrze uczą mają cierpliwość i odpowiednie podejście do kursantów. Na egzaminie nie miałem problemów.
    • andianiak Re: Instruktor Łomża 09.12.21, 21:05
      Kurs robiłam w szkole Kamiński. Nauczyli mnie jeździć od podstaw. Świetnie uczą. Spokojnie i rzetelnie. Instruktor wytrwale ćwiczył ze mną na placu i spokojnie jeździł ze mną po mieście. Pierwszorzędnie przygotował mnie do egzaminu.
    • monmoniamoni Re: Instruktor Łomża 13.01.22, 19:02
      Spokojnie polecam osk Master. Potrafią nauczać. Mają dobrych instruktorów. Robiłam tam kurs na kat A i B. Dobrze uczą instruktorzy są cierpliwi i znają się na swoje pracy. Egzaminy zdałam bez problemu.
    • aniiiiaaann Re: Instruktor Łomża 21.02.22, 09:58
      Kurs na prawo jazdy robiłam w OSK Kamiński. Koleżanka mi poleciła ten środek i nie żałuję. Od podstaw nauczyli mnie jeździć samochodem. Instruktor solidnie mnie przygotował do egzaminu. Na placu przećwiczyliśmy wszystkie manewry tak bym nie miała żadnych problemów czy to z jazdę po łuku czy też z parkowaniem. Na mieście też spokojnie omawialiśmy skrzyżowania i trudne sytuacje na drodze. Egzamin zdałam bez najmniejszego problemu.
    • piterpopit Re: Instruktor Łomża 22.04.22, 15:02
      Łomży robiłem prawko w szkole Master. Są naprawdę dobrzy w swoim fachu. Nie ma problemów z terminami jazd. Mają dobrych instruktorów którzy uczą z zaangażowaniem i uwagą. Na placu solidnie przećwiczone manewry. Na mieście każda sytuacja omówiona tak bym wiedział jak postąpić. Po kursie u nich egzamin to pestka.
    • kristoffffkr Re: Instruktor Łomża 14.06.22, 14:26
      Witam. Dzięki za polecenie szkoły Master. Właśnie skończyłem u nich kurs i zdałem egzamin. Potwierdzam. Profesjonalnie prowadza zajęcia. Są skuteczni i szybko można zrobić u nich prawko
    • szymonszyn Re: Instruktor Łomża 18.08.22, 09:04
      Właśnie jestem po kursie i zdanym egzaminie na prawko. Kurs spokojnie polecam. Mają dobrze przygotowane samochody. Dobra organizacja, nie ma problemów z terminami szkoleń. Instruktorzy na poziomie. Są skuteczni i rzetelni. Polecam
    • markomarkkk Re: Instruktor Łomża 19.09.22, 10:54
      Potwierdzam w szkole Master zrobiłem kat A, B, i D. Szkolenie na wysokim poziomie. Są sprawni i skuteczni.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka