Dodaj do ulubionych

Nowy Sącz

IP: 195.116.69.* 25.05.07, 18:30
jak sie zdaje w Nowym Sączu???na czy najcześciej sie oblewa???
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Nowy Sącz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.07, 20:22
      ciezko sie zdaje, masa ludzi ulewana jest na placu manewrowym a na miescie nie
      jest lepiej, ja zdawalam trzy razy. Pozdrawiam zycze powodzenia
    • eliza48 Re: Nowy Sącz 27.05.07, 22:35
      Wszędzie jest tak samo. MAsa ludzi oblewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka