Gość: arleta IP: 195.116.69.* 25.05.07, 18:30 jak sie zdaje w Nowym Sączu???na czy najcześciej sie oblewa??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Nowy Sącz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.07, 20:22 ciezko sie zdaje, masa ludzi ulewana jest na placu manewrowym a na miescie nie jest lepiej, ja zdawalam trzy razy. Pozdrawiam zycze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś