Dodaj do ulubionych

WORD Kielce

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.07, 21:37
Podobno w Kielcach egzaminatorzy nie mają czasu nawet na wysikanie
się w pracy, nie mówiąc już o przerwie na posiłek lub herbatę.
Dyrektor udaje że wszystko jest o.k , egzaminator oblewa kursanta bo
chce miec czas na kanapkę i wszyscy są zadowoleni. Czy w innych
WORDACH też nie ma planowanych przerw, ja współczuję i zdającym i
egzaminatorom.
Obserwuj wątek
    • Gość: wm Re: WORD Kielce IP: *.msk.net.pl 03.12.07, 18:10
      zdawalem w kielcach... super egzaminator zdalem za 1st razem =]
      • Gość: ksenia****** Re: WORD Kielce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 18:40
        To jakies pocieszenia bo tez mnie to czeka juz niedlugo ;-)
    • Gość: kwik Re: WORD Kielce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.07, 19:31
      Czy w innych WORD dyrektor jest na stołku 10 lat. Człek
      niezastąpiony....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka