gusia17551 28.06.05, 14:56 czy na studia skladacie tylko swiadectwo dojrzalosci z matury czy tez swiadectwo ukonczenia liceum? a jezeli trzeba skladac tez swiadectwa z liceum to mam isc do notariusza i zrobic kopie? prosze o odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aliceliddell Re: swiadectwa 28.06.05, 14:59 z tego co wiem nikogo nie obchodzi świadectwo ukończenia liceum dlatego sporo osób olało średnią na koniec 3 klasy bo i tak chcą tylko maturalne papiery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mcf Re: swiadectwa IP: *.multicon.pl 28.06.05, 15:05 na pg chca oba, ale moga byc zwykle ksera. przeciez to zalezy od danej uczelni, wiec sprawdz na swojej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: binturong Re: swiadectwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 15:08 mozesz tez isc do szkoly z kserem swiadectwa i poprosic ze potwierdzili zgodnosc, z tym ze nie na wszystkich uczelniach przyjmuja taka kopie ale przynjamniej nie musisz placic 7 zloty za strone tylko masz to za darmo :) na UMK i UG przyjmuja kopie potwierdzona przez dyrektora szkoly i chca oba siwadectwa to ukonczenia szkoly tez :) Odpowiedz Link Zgłoś
istotka_86 Re: swiadectwa 28.06.05, 15:39 tylko musi byc tam pieczątka dyrektora, a 3/4 tychze pań i panów pieczątki przystawić takiej nie chcą.:> Odpowiedz Link Zgłoś
zuz86 Re: swiadectwa 28.06.05, 15:40 pogroź im palcem albo przydus to sie moze zgodza :> Odpowiedz Link Zgłoś