Dodaj do ulubionych

swiadectwa

28.06.05, 14:56
czy na studia skladacie tylko swiadectwo dojrzalosci z matury czy tez swiadectwo ukonczenia liceum? a jezeli trzeba skladac tez swiadectwa z liceum to mam isc do notariusza i zrobic kopie? prosze o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • aliceliddell Re: swiadectwa 28.06.05, 14:59
      z tego co wiem nikogo nie obchodzi świadectwo ukończenia liceum dlatego sporo
      osób olało średnią na koniec 3 klasy bo i tak chcą tylko maturalne papiery
      • Gość: mcf Re: swiadectwa IP: *.multicon.pl 28.06.05, 15:05
        na pg chca oba, ale moga byc zwykle ksera. przeciez to zalezy od danej uczelni, wiec sprawdz na swojej
        • Gość: binturong Re: swiadectwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 15:08
          mozesz tez isc do szkoly z kserem swiadectwa i poprosic ze potwierdzili
          zgodnosc, z tym ze nie na wszystkich uczelniach przyjmuja taka kopie ale
          przynjamniej nie musisz placic 7 zloty za strone tylko masz to za darmo :) na
          UMK i UG przyjmuja kopie potwierdzona przez dyrektora szkoly i chca oba
          siwadectwa to ukonczenia szkoly tez :)
          • istotka_86 Re: swiadectwa 28.06.05, 15:39
            tylko musi byc tam pieczątka dyrektora, a 3/4 tychze pań i panów pieczątki
            przystawić takiej nie chcą.:>
            • zuz86 Re: swiadectwa 28.06.05, 15:40
              pogroź im palcem albo przydus to sie moze zgodza :>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka