Dodaj do ulubionych

Do chemików!!!!

12.07.06, 22:56
Mam pytanie- czy jesteście w stanie wytłumaczyć,czy przy ocenianiu prac był
brany sposób rozwiązywania zadań?Cały czas nad tym myślę,ponieważ z chemi
podst. napisałam na 98%,a z rozszerz.tylko 76%,mając zadania dobrze napisane-
brakuje mi parę procent.Oczywiście złożyłam do oke wniosek,ale poprawiać
maturę z zadań dobrze napisanych a nie uznanych?Paranoja.
Obserwuj wątek
    • Gość: re Re: Do chemików!!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 13.07.06, 09:12
      mogli Ci odjąć punkty za np brak jednostek, czy niepoprawny zapis ładunku jonu.
      Sposób rozwiązania nie ma znaczenia, chociaż złe zaokrąglanie wyników przy
      liczeniu już tak. Czasem ktoś przepisał z brudnopisu tylko część zadania, a o
      reszcie zapomniał... Różnie bywa.
      • Gość: up Re: Do chemików!!!! IP: *.man.busko.pl 13.07.06, 10:47
        up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka