buziaczek000
12.07.06, 22:56
Mam pytanie- czy jesteście w stanie wytłumaczyć,czy przy ocenianiu prac był
brany sposób rozwiązywania zadań?Cały czas nad tym myślę,ponieważ z chemi
podst. napisałam na 98%,a z rozszerz.tylko 76%,mając zadania dobrze napisane-
brakuje mi parę procent.Oczywiście złożyłam do oke wniosek,ale poprawiać
maturę z zadań dobrze napisanych a nie uznanych?Paranoja.