ioreta
10.05.09, 23:11
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest to, co wkładamy do naszych ust. Żyjąc szybko, pochłaniamy byle co, mnóstwo cukru, soli, benzoesan sodu, tłuszcze nasycone, żywność genetycznie modyfikowaną, pryskaną, konserwanty E E E...
Jednak jest też druga opcja. Możemy odżywiać się tzw. Superfood - super żywnością, jeść niezwykle zdrowe owoce, orzechy, algi morskie itd. Dzięki nim możemy nie tylko zapobiec chorobom, ale i je wyleczyć :)
Stać nas na to, żeby być zdrowym.
O tym i o innych ciekawostkach na temat odżywiania piszę na moim blogu. Wszystkich serdecznie zapraszam.