02.08.07, 21:35
Nudzę się.
Obserwuj wątek
    • andreas3233 Re: Nooo... 02.08.07, 23:37
      No, trudno!!
      • viviene Re: Nooo... 02.08.07, 23:40
        No tak...
    • wiarusik Re: Nooo... 02.08.07, 23:41
      Nooo...mało co,a nacisnąłbym kosz;)
      • kitek_maly Re: Nooo... 02.08.07, 23:48
        nooo Wiarusik lepiej powiedz jak się randka udała parę dni temu? bo nic się nie
        chwalisz ;) ani nie żalisz :P
        były lody? :]
        • wiarusik Re: Nooo... 02.08.07, 23:50
          Skąd...
          Przecież tamta w Albionie siedzi;P
          Jak wróci to na pewno będzie-obiecała mi:)
          • kitek_maly Re: Nooo... 02.08.07, 23:57
            nie było lodów? łeee to słabo się starałeś chyba.. ;)
            będą to wiesz - nie wiadomo kiedy i czy w ogóle. a jak 'tamta' nie wróci to
            co??.. i co to w ogóle za 'tamta'? ;)
            • wiarusik Re: Nooo... 02.08.07, 23:58
              Avital84 ;D
              • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:01
                Tak sie zlozylo, ze tamta to wszytsko czyta. :P
                To jak lodow nie bylo? :D
                • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:03
                  twiedzi, że nie było, ale kto go tam wie..
                  od kiedy wrócił to jakiś taki w dobrym humorze ;) znaczy się - złośliwy ;P
                  • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:04
                    A gdzie on byl? :)
                    • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:05
                      na randce, dwa dni temu. ogłosił, że wychodzi na randkę :) i jakoś tak mi to
                      zapadło w pamięć.
                      • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:06
                        Nie bylam przy tym? Naprawde to oglosil? I naprawde twierdzi, ze ranska byla z
                        Avital84? :D
                        • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:08
                          nie, nie! randka miała być z jakąś tam w realu, podobno :P
                          a teraz twierdzi, że Avital84 obiecała lody jak wróci :))
                          • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:09
                            Ty chyba coś ściemniasz;)
                          • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:09
                            Wiarusik zyje w Matrixie.:)
                      • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:06
                        Musiałaś coś źle przeczytać;)
                        • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:08
                          Wiarusik pusciles watek o takiej tresci? :>
                          • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:10
                            Nie puszczałem żadnych wątków.Przeszukaj sobie archiwum;)
                            • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:11
                              nie, to było tak mimochodem.. eh zawsze zapamiętuję takie glupoty i nigdy nie
                              wiem po co :)
                              • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:14
                                Nawet i tego porządnie nie robisz;)
                                Z nikim się nie wybierałem,ale często flirtuję i to mogło się skojażyć;)
                                • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:16
                                  wiarusik napisał:

                                  > Nawet i tego porządnie nie robisz;)

                                  hmm a czego jeszcze porządnie nie robię?..
                                  no słucham :)
                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:17
                                    Opowiedz jakąś swoją sytuację z życia,to Ci powiem;)
                            • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:11
                              Ciezko bedzie znalezc konkretny watek. Jestes zbyt aktywnym forumowiczem. Mozna
                              sie w tym pogubic.
                        • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:09
                          coś Ty ;)
                          uwierz mi, pisałeś, że idziesz gdzieś z jakąś ;)
                          nie chce mi się szuuukać :P
                          • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:10
                            Oj prosze Cie, niech Ci sie zachce. :)
                          • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:11
                            Bzdura,B.Z.D.U.R.A:)
                            • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:12
                              nie prowokuj mnie..
                              bo użyję wyszukiwarki! :P
                              • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:16
                                By-jak Barbara,
                                Zy-jak Zenon,
                                Dy-jak Danuta,
                                Uu-jak Ula,
                                Ry-jak Robert,
                                Aa-jak Adam;)
                                • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:21
                                  ehh a mogłeś być forumowym kasanową, co to z każdą chodzi na lody. nie to
                                  nie :PP
                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:23
                                    Zaraz...chwila!:)
                                    To jakaś propozycja?;D
                                    • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:24
                                      Niezapomnij o polewie. :)
                                      • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:25
                                        Nie wiem czemu napisalam to razem.:D
                                      • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:26
                                        avital84 napisała:

                                        > Niezapomnij o polewie. :)

                                        Myślałem,że zaczniesz się z Kitkiem brać za wLosy,a tu widzę że Ci nie
                                        zależy...;PPP
                                        • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:28
                                          :))) Licze na ciekawa literature. :)
                                          • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:30
                                            To poczytaj sobie "Raz w roku w Skiroławkach" Nienackiego-tego od "Pana
                                            Samochodzika";)
                                            • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:31
                                              Nie, dziekuje.:)
                                              • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:33
                                                Czyli moja literatura ciekawsza?;)
                                        • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:33
                                          przypominam, że Kitek ani razu nie wyszedł z propozycją postawienia Tobie
                                          lodów :P
                                          bo tego nie zamierzał i w dalszym ciągu nie zamierza :P
                                          • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:34
                                            To Wiarusik stawia lody. Nie zapominaj o tym.:D
                                            • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:43
                                              hmm a ja myślałam, że lody się stawia Wiarusikowi a on w zamian w polewę
                                              zaopatruje :)
                                              • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:46
                                                Hi hi,tiaaaaak...>;)
                                          • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:34
                                            Ale pisze dwuznacznie i wiarusik robi sobie nadzieję;)
                                            • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:41
                                              gdzie było dwuznacznie? ;)
                                              • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:46
                                                Z tym kasanową,trochę wyżej;)
                                                • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:51
                                                  łeeee uważasz, że po tym jak mnie obraziłeś (napisałeś, że wszystko potrafię
                                                  schrzanić) będę Ci składała jakieś propozycje? :)
                                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:54
                                                    Wcale tak nie pisałem.Nawet interpretować nie umiesz;D
                                                  • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:58
                                                    z alfą i omegą nie mam zamiaru się spierać :)
                                                    idę wyprasować koszulę :P
                                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 01:04
                                                    Tylko nie przypal żelazkiem;D
                                                  • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:09
                                                    a teraz idę się umyć i spać.
                                                    a lodów jak nie było, tak nie ma :P
                                                    to Twoje mądraliństwo na każdy temat Cię zgubiło, kolejny raz ;)))

                                                    (ehh jak ja nie lubię mądrali na każdy temat :)) znam kilku a teraz i tu
                                                    takiego spotykam :D )
                                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 01:15
                                                    Ojej...nie wiem co odpowiedzieć...brak mi języka w gębie...1szy raz tak
                                                    mam...chyba jednak się myliłaś z tym mądrzeniem?;)
                                                    Nawet mądralińskiego nie potrafisz znaleźć wśród forumowiczów!;D
                                                  • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:20
                                                    bo nie szukam :) napatoczył się taki jeden przez przypadek to mówię jak jest.
                                                    paskudny charakter Wy (mądralińscy) macie z tego co zaobserwowałam. brrr w
                                                    realu z dala od takich lepiej się trzymać :))

                                                    no nic, ja uciekam do wyrka :)
                                                    dobranoc :)
                                                  • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 01:25
                                                    Bo tylko MY wiemy jak być powinno >;)
                                                    Dobranoc.
                                                  • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:31
                                                    wiarusik napisał:

                                                    > Bo tylko MY wiemy jak być powinno >;)
                                                    > Dobranoc.

                                                    w tym rzecz właśnie.
                                                    dobranoc :)
                                  • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:23
                                    Lody z kazda sa pase.
                • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:03
                  Właśnie jem loda na patyku;)
                  Nie jesteś aby też Kitkiem?;)
                  • kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:04
                    ejjj ja jestem Kitkiem :D
                  • avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:04
                    Juz kiedys Ci powiedzialam, ze masz obsesje.
                    Jestem Minaszem. :P
                    • wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:07
                      Minasz to chyba jakiś szowinista był-zaraz sprawdzę;)
    • minasz Re: Nooo... 03.08.07, 00:10
      jake to czeste u lasek
      a p;otem nastepuje tekst
      no wymysl cos hehe
      • wredna.suka Re: Nooo... 03.08.07, 09:30
        Nie jestem "laska" chłoptasiu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka