kitek_maly Re: Nooo... 02.08.07, 23:48 nooo Wiarusik lepiej powiedz jak się randka udała parę dni temu? bo nic się nie chwalisz ;) ani nie żalisz :P były lody? :] Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 02.08.07, 23:50 Skąd... Przecież tamta w Albionie siedzi;P Jak wróci to na pewno będzie-obiecała mi:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 02.08.07, 23:57 nie było lodów? łeee to słabo się starałeś chyba.. ;) będą to wiesz - nie wiadomo kiedy i czy w ogóle. a jak 'tamta' nie wróci to co??.. i co to w ogóle za 'tamta'? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:01 Tak sie zlozylo, ze tamta to wszytsko czyta. :P To jak lodow nie bylo? :D Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:03 twiedzi, że nie było, ale kto go tam wie.. od kiedy wrócił to jakiś taki w dobrym humorze ;) znaczy się - złośliwy ;P Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:05 na randce, dwa dni temu. ogłosił, że wychodzi na randkę :) i jakoś tak mi to zapadło w pamięć. Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:06 Nie bylam przy tym? Naprawde to oglosil? I naprawde twierdzi, ze ranska byla z Avital84? :D Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:08 nie, nie! randka miała być z jakąś tam w realu, podobno :P a teraz twierdzi, że Avital84 obiecała lody jak wróci :)) Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:08 Wiarusik pusciles watek o takiej tresci? :> Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:10 Nie puszczałem żadnych wątków.Przeszukaj sobie archiwum;) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:11 nie, to było tak mimochodem.. eh zawsze zapamiętuję takie glupoty i nigdy nie wiem po co :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:14 Nawet i tego porządnie nie robisz;) Z nikim się nie wybierałem,ale często flirtuję i to mogło się skojażyć;) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:16 wiarusik napisał: > Nawet i tego porządnie nie robisz;) hmm a czego jeszcze porządnie nie robię?.. no słucham :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:17 Opowiedz jakąś swoją sytuację z życia,to Ci powiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:11 Ciezko bedzie znalezc konkretny watek. Jestes zbyt aktywnym forumowiczem. Mozna sie w tym pogubic. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:09 coś Ty ;) uwierz mi, pisałeś, że idziesz gdzieś z jakąś ;) nie chce mi się szuuukać :P Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:12 nie prowokuj mnie.. bo użyję wyszukiwarki! :P Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:16 By-jak Barbara, Zy-jak Zenon, Dy-jak Danuta, Uu-jak Ula, Ry-jak Robert, Aa-jak Adam;) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:21 ehh a mogłeś być forumowym kasanową, co to z każdą chodzi na lody. nie to nie :PP Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:26 avital84 napisała: > Niezapomnij o polewie. :) Myślałem,że zaczniesz się z Kitkiem brać za wLosy,a tu widzę że Ci nie zależy...;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:30 To poczytaj sobie "Raz w roku w Skiroławkach" Nienackiego-tego od "Pana Samochodzika";) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:33 przypominam, że Kitek ani razu nie wyszedł z propozycją postawienia Tobie lodów :P bo tego nie zamierzał i w dalszym ciągu nie zamierza :P Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:34 To Wiarusik stawia lody. Nie zapominaj o tym.:D Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:43 hmm a ja myślałam, że lody się stawia Wiarusikowi a on w zamian w polewę zaopatruje :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:34 Ale pisze dwuznacznie i wiarusik robi sobie nadzieję;) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:51 łeeee uważasz, że po tym jak mnie obraziłeś (napisałeś, że wszystko potrafię schrzanić) będę Ci składała jakieś propozycje? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:54 Wcale tak nie pisałem.Nawet interpretować nie umiesz;D Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 00:58 z alfą i omegą nie mam zamiaru się spierać :) idę wyprasować koszulę :P Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:09 a teraz idę się umyć i spać. a lodów jak nie było, tak nie ma :P to Twoje mądraliństwo na każdy temat Cię zgubiło, kolejny raz ;))) (ehh jak ja nie lubię mądrali na każdy temat :)) znam kilku a teraz i tu takiego spotykam :D ) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 01:15 Ojej...nie wiem co odpowiedzieć...brak mi języka w gębie...1szy raz tak mam...chyba jednak się myliłaś z tym mądrzeniem?;) Nawet mądralińskiego nie potrafisz znaleźć wśród forumowiczów!;D Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:20 bo nie szukam :) napatoczył się taki jeden przez przypadek to mówię jak jest. paskudny charakter Wy (mądralińscy) macie z tego co zaobserwowałam. brrr w realu z dala od takich lepiej się trzymać :)) no nic, ja uciekam do wyrka :) dobranoc :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 01:25 Bo tylko MY wiemy jak być powinno >;) Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: Nooo... 03.08.07, 01:31 wiarusik napisał: > Bo tylko MY wiemy jak być powinno >;) > Dobranoc. w tym rzecz właśnie. dobranoc :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:03 Właśnie jem loda na patyku;) Nie jesteś aby też Kitkiem?;) Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: Nooo... 03.08.07, 00:04 Juz kiedys Ci powiedzialam, ze masz obsesje. Jestem Minaszem. :P Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Nooo... 03.08.07, 00:07 Minasz to chyba jakiś szowinista był-zaraz sprawdzę;) Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Nooo... 03.08.07, 00:10 jake to czeste u lasek a p;otem nastepuje tekst no wymysl cos hehe Odpowiedz Link Zgłoś