Dodaj do ulubionych

przyjaznie

26.08.03, 16:33
ile jest osob w waszym zyciu, o ktorych mozecie powiedziec "moj przyjaciel"?
czy to przyjazn od przedszkola, szkoly, studiow ?
czy czesto widujecie sie z przyjaciolmi?
czy tez rzadko, coraz rzadziej... drogi sie rozeszly, brak wspolnych nowych
przezyc i rozmowy tylko od czasu do czasu.
Obserwuj wątek
    • lyche1 Re: przyjaznie 26.08.03, 19:13
      Mam przyjaciółkę ze szkoły średniej ( mamy po 36 lat:) Widujemy się raz na rok
      czasami przerwa trwa nawet 5 lat. Ona mieszka w Szwecji ale gdy przyjedzie do
      Polski odwiedza mnie i wtedy gadamy aż do świtu :)
      Myślę że w przyjaźni nie ważne są tak częste kontakty co wzajemna sympatia :)
      • Gość: pom Re: przyjaznie IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 23:38
        Mam przyjaciółki dwie, jeszcze z liceum. Jedna mieszka w moim mieście. Obie
        przeszłyśmy długą drogę razem. I jeszcze dwie, starsze kilkanaście lat ode
        mnie. Wiem, do kogo lecieć w dym, w razie czego...
        W przyjaźń z męzczyznami nie wierzę.:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka