diab.lica
26.08.03, 16:33
ile jest osob w waszym zyciu, o ktorych mozecie powiedziec "moj przyjaciel"?
czy to przyjazn od przedszkola, szkoly, studiow ?
czy czesto widujecie sie z przyjaciolmi?
czy tez rzadko, coraz rzadziej... drogi sie rozeszly, brak wspolnych nowych
przezyc i rozmowy tylko od czasu do czasu.