i2h2 03.01.08, 23:44 No właśnie - 2 lutego stuknie nam tu cztery lata, ogłaszam zatem pełną mobilizację:-) W ubiegłym roku świętowaliśmy w Warszawie i w Krakowie. Jak będzie teraz? Kto chce się spotkać, kiedy i gdzie, żeby świeczki zdmuchnąć? ;-)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 00:15 Ja chyba poza Trójmiasto się nie ruszę, ale jeśli ktoś z okolicy by chciał, to może do Mozaiki można by zajrzeć? Tak organizują imprezy urodzinowe przy książkach:) Przynajmniej Cacko wyciagnę chyba, może, Iwonko, zajrzysz, cheche? Odpowiedz Link
i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:18 Zajrzeć bym zajrzała z dziką rozkoszą, tylko czy ktoś zna jakąś szybką i niedrogą metodę na podróż Warszawa-Trójmiasto? ;-) Odpowiedz Link
mama_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 09:09 > Zajrzeć bym zajrzała z dziką rozkoszą, tylko czy ktoś zna jakąś > szybką i niedrogą metodę na podróż Warszawa-Trójmiasto? ;-) A z Trójmiasta do Warszawy ;-))) ? U mnie w tym roku ferie w innym terminie, więc do Warszawy zajrzeć się nie uda. Co innego Trójmiasto :-))) - tutaj jak najbardziej. Odpowiedz Link
agisek Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 10:06 Ja tu co prawda świeżynka, ale chętnie bym poświętowała :-). Tym bardziej, że 2.02 w sobotę wypada, a w soboty mam wychodne :-). Odpowiedz Link
hophopi Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 00:22 gratulacje! a dziś w dodatku 30 tysiów mimochodem i po cichutku stuknęło! i tak se myślę, że tych świeczek powinno być tyle, ile postów, no nie? hehe. :) -- jak nie, jak tak... Odpowiedz Link
i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:19 A jeszcze na stronie podwoiła nam się (w stosunku do poprzedniego roku) ilość wejść! Ale będziemy świętować!!! ;-) Odpowiedz Link
zakamarki_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:54 Ach, czyli forum jest Wodnikiem i to w dodatku z dokładnie tego samego dnia co ja:) nic nie jest przypadkowe:) Odpowiedz Link
abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 09:56 A ja mam urodziny 17 dni później, więc się łapię na dziwny moment, gdy horoskopy sie nie zgadzają, czym ja wodnik czy ryby:) Ale za to bromba jest ode mnie młodsza o okragłą ilość lat:) Odpowiedz Link
zakamarki_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 11:00 ... czyżbyś, abepe, miała tyle samo lat co ja?... policzyłam sobie Twoją zagadkę matematyczną - okrągłe plus cztery... nie może być inaczej:) Odpowiedz Link
abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 23:31 zakamarki_kasia napisała: > > ... czyżbyś, abepe, miała tyle samo lat co ja?... policzyłam sobie > Twoją zagadkę matematyczną - okrągłe plus cztery... nie może być > inaczej:) > No, nie wiem, Kasiu, Ty mi wyglądasz na 10 lat mniej:) Odpowiedz Link
beataj02 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 05.01.08, 12:53 zakamarki_kasia napisała: > Ach, czyli forum jest Wodnikiem i to w dodatku z dokładnie tego > samego dnia co ja:) nic nie jest przypadkowe:) > I dokładnym rówieśnikiem (dzień, miesiąc i rok) mojego Szymka :)) Teraz rozumiem, dlaczego dziecię takie wygadane, wyczytane, wymądrzałe z każdej strony ;-)) Niestety, z racji mojej nogi w gipsie chyba nie uda się nam nigdzie przybyć; choć nadziei do końca nie tracę i pilnie zerkam na posty o lokalizacji, może jednak ? Odpowiedz Link
alistar1 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 07:23 Ja chcę!!! Ale pewnie znowu będzie trudno ogarnąć się i stawić (ehhh, zima, ehhh podróż, buuuu):-(((( Odpowiedz Link
rach_ciach_ciach Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:08 a może Biosfera przy Odyńca? Jeśli z dziećmi to można trochę czasu spędzić w ogródku jordanowskim; w Biosferze jest dość przestronnie; a może udałoby się wejść do sali na górze, a tam to jest w ogóle mnóstwo miejsca; zalezy ile nas będzie; tylko że ja nieśmiało sugeruję 3.02 bo 2 będę jeszcze śmigać na nartach Odpowiedz Link
i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:22 Może być - jak się zgłosi odpowiednio dużo osób, to salkę na górze spróbuję zarezerwować. Odpowiedz Link
zuzannao Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:29 Biosfera bardzo by mi pasowała, bo blisko... Odpowiedz Link
nchyb wirtualnie świczki zdmuchnę, 04.01.08, 12:18 i własnoustniekieliszek winka za zdrowie i pomyślność forum i forumowiczów wychylę!!! Odpowiedz Link
ingutka Re: wirtualnie świczki zdmuchnę, 04.01.08, 12:43 ja też chętnie, zwłaszcza z dzieciakami, wszyscy jesteśmy książkolubni :) toast wzniesiemy i zaśpiewamy sto lat! Odpowiedz Link
katrio_na Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:45 Sto lat!!!Sto lat!!! :-) A co bylo pierwsze forum czy Bromba? (przypomina mi to dywagacje co bylo pierwsze Jajko czy Kura:)))) ) Pewnie forum, tak? Mam nadzieje ze Bromba zostala stworzona wiosenno-letnia pora:) My zapisujemy sie na spotkanie w stolicy jesli nie wypadanie na czas naszych wojazy. Odpowiedz Link
i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:49 > A co bylo pierwsze forum czy Bromba? (przypomina mi to dywagacje > co bylo pierwsze Jajko czy Kura:)))) ) Pewnie forum, tak? > Mam nadzieje ze Bromba zostala stworzona wiosenno-letnia pora:) No niestety, mój rozsądek drzemał i bromba też zimowa - jeszcze gorzej, bo przedświąteczna (w grudniu dwa lata jej minęły). Chyba, że jako następne rocznicowe spotkania ustalimy imieniny Bromby, a to akurat również w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym może wypadać ;-) Odpowiedz Link
i2h2 Warszawa - 3 lutego 04.01.08, 12:51 Oczywiście to wstępna data, ale myślę, że dobra (po cichutku mam nadzieję, że jeśli Kraków będzie chciał świętować 2 lutego, to zdążę pojechać, zaszaleć i wrócić ;-)). Odpowiedz Link
anials Kraków 04.01.08, 13:10 No właśnie co z Krakowem? Czemu cisza? Dzieci chyba zdążą wyzdrowieć... Ja jak najbardziej jestem chętna, mogę spróbować upiec placek cytrynowy z przepisu L.M. Montgomery, albo coś innego.. Tylko gdzie w taką zimę? Na lato poznałam ostatnio czekoladowy ogródek, ale na teraz..? Gdzie mają choć jedną półkę z książkami i tolerują bandę dzieci ;-)) Odpowiedz Link
i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 13:18 A co - w Massolicie boicie się pokazać po naszych październikowych występach? ;-))) Odpowiedz Link
joa8 Re: Kraków 04.01.08, 14:54 Krakowianki, a może CafeSzafe, niedaleho Massolitu, też na Felicjanek. To w końcu lauraci tegorocznych IBBY :-) za propagowanie czytelnictwa :-) Odpowiedz Link
anials Re: Kraków 04.01.08, 15:00 Massolit był rok temu, ale mam wrażenie że było ciut mało miejsca. Cafeszafe mogłaby być, Molier mógłby być, może nawet Chimera z tą salką gdzie jest scena, gdzie te dzieci miałyby się czymś zająć... Ktoś wie gdzie jeszcze? Odpowiedz Link
i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:01 Taaa, a powinni dostać dodatkową nagrodę za propagowanie palenia:-/ Odpowiedz Link
i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:04 Ja też nie, ale dowiedziałam się, że tak powiem, organoleptycznie. Salka dla niepalących jest umiejscowiona na końcu, więc żeby tam dotrzeć, najpierw musisz się przedrzeć przez kłęby dymu. A jeśli chcesz cokolwiek zamówić, to w te kłęby musisz wrócić i grzecznie się wędzić przy barze... Fuj! Odpowiedz Link
joa8 Re: Kraków 04.01.08, 15:11 hmm, i tam się chodzi z dziećmi na jakieś dziecięce atrakcje???!!! nie weszłabym tam z moim. Odpowiedz Link
i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:23 Gwoli sprawiedliwości muszę sprostować, że podobno imprezy dziecięce są przy małym ruchu ogólnym (coś jak w Czułym Barbarzyńcy, gdzie przecież też się pali, ale nie w czasie spotkań dziecięcych). Ja tam byłam wieczorem, kiedy był tłum (głównie palący niestety). Odpowiedz Link
bea-sjf Re: Kraków 04.01.08, 15:45 Moja propozycja na Krakowskie świętowanie jest następująca : skromy salonik domu państwa U. : książek multum do ogladania , zabawki dla dzieci , pyszna popisowa kawa pana domu plus ciasto Ani :) , czyli zapraszam do nas :))) . Starszaki na feriach będą ,możemy szaleć do woli ! Nie mam za bardzo ochoty na szukanie odpowiedniego lokum na mieście - poza Massolitem nie widzę niczego ciekawego z książkami choć na jednym regale . O Szafie już mi się nie chce pisać ... No chyba ,że Luna w jakimś teatrze znajdzie dla nas miejsce ?:) Odpowiedz Link
mamaki Re: Kraków 08.01.08, 14:13 Nieśmiało również zgłaszam się na krakowskie obchody. Odpowiedz Link
lunatica Jestem, jestem... 08.01.08, 19:42 ...między kafelkami, dywanikami, kranikami... ech :-( Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do świętujących :-) Odpowiedz Link
anials Bea? 09.01.08, 13:41 Póki co jest nas 5 chętnych i już cieszących się na miłe spotkanie + gość honorowy, na którego też się niezmiernie cieszymy. To jak Bea - zmieścimy się? ;-) Odpowiedz Link
bea-sjf Re: Bea? 09.01.08, 15:09 to zrobię osobny wątek ,bo jakoś się gości nie mogę doliczyć ;) Odpowiedz Link
papetka1 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 13:51 Heh....Jesteście szczęściary, bo możecie świętować w większym gronie, mi chyba przyjdzie samej zdmuchnąć świeczkę....chyba, że jest ktoś z Sanoka albo okolic?? Odpowiedz Link
i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 14:55 > chyba, że jest ktoś z Sanoka albo okolic?? Teoretycznie jest, chyba, ze to Ty korzystasz z trzech różnych komputerów ;-) Odpowiedz Link
kasiaczekg Przy tak wspaniałej okazji... 04.01.08, 22:12 chcę Wam podziękować za tyle wspaniałych informacji o książkach. Podczytuję forum od niedawna i jestem zachwycona pozycjami jakie proponujecie dla dzieciaczków :) Serdecznie pozdrawiam :) Odpowiedz Link
ash3 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 23:45 Już teraz składam najlepsze życzenia dla forum! Jeśli można wstepnie zgłosić sie na warszawskie spotkanie urodzinowe, to chętnie. Spotkanie im bliżej linii metra, tym lepiej:-) Odpowiedz Link
zuza_k Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 13:35 Popieram Biosferę jako miejsce spotkania. Dobrze mi sie kojarzy: tam poznałam Iwonę matkę-założycielkę forum ;) I wysłuchałam bardzo ciekawego wykładu Joanny Olech o historii ksiażki dziecięcej, wpatrując sie z uwielbieniem w zdjęcia ilustracji, które pani Joanna zgromadziła i którymi zechciała się z nami podzielic. Oj, dobrze mi sie Biosfera kojarzy... Zuza Odpowiedz Link
abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 19:26 zuza_k napisała: > Popieram Biosferę jako miejsce spotkania. Dobrze mi sie kojarzy: tam > poznałam Iwonę matkę-założycielkę forum ;) Cheche, ja poznałam Iwonę w jednym barze rybnym pod chmurką. Nie wiem, czy mnie się dobrze kojarzy, bo rok później przeżyliśmy tam chwile grozy. Odpowiedz Link
natalajj Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 19:19 Ja także się chętnie spotkam! Ostatnio rzadko piszę, ale czytam dość regularnie. Biosfera jak najbardziej mi pasuje, jest prawie pod moim domem. Mogę nawet coś przynieść do pooglądania, jakby ktoś chciał coś obejrzeć z moich angielskich zbiorów. Odpowiedz Link