Dodaj do ulubionych

Forumowe urodziny - już za miesiąc !!!

03.01.08, 23:44
No właśnie - 2 lutego stuknie nam tu cztery lata, ogłaszam zatem
pełną mobilizację:-) W ubiegłym roku świętowaliśmy w Warszawie i w
Krakowie. Jak będzie teraz?
Kto chce się spotkać, kiedy i gdzie, żeby świeczki zdmuchnąć? ;-))
Obserwuj wątek
    • abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 00:15
      Ja chyba poza Trójmiasto się nie ruszę, ale jeśli ktoś z okolicy by
      chciał, to może do Mozaiki można by zajrzeć? Tak organizują imprezy
      urodzinowe przy książkach:)

      Przynajmniej Cacko wyciagnę chyba, może, Iwonko, zajrzysz, cheche?
      • i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:18
        Zajrzeć bym zajrzała z dziką rozkoszą, tylko czy ktoś zna jakąś
        szybką i niedrogą metodę na podróż Warszawa-Trójmiasto? ;-)
        • mama_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 09:09
          > Zajrzeć bym zajrzała z dziką rozkoszą, tylko czy ktoś zna jakąś
          > szybką i niedrogą metodę na podróż Warszawa-Trójmiasto? ;-)

          A z Trójmiasta do Warszawy ;-))) ?

          U mnie w tym roku ferie w innym terminie, więc do Warszawy zajrzeć
          się nie uda. Co innego Trójmiasto :-))) - tutaj jak najbardziej.
      • agisek Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 10:06
        Ja tu co prawda świeżynka, ale chętnie bym poświętowała :-). Tym bardziej, że
        2.02 w sobotę wypada, a w soboty mam wychodne :-).
    • hophopi Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 00:22
      gratulacje!
      a dziś w dodatku 30 tysiów mimochodem i po cichutku stuknęło!
      i tak se myślę, że tych świeczek powinno być tyle, ile postów, no
      nie? hehe.
      :)
      --
      jak nie, jak tak...
      • i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:19
        A jeszcze na stronie podwoiła nam się (w stosunku do poprzedniego
        roku) ilość wejść! Ale będziemy świętować!!! ;-)
        • zakamarki_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 01:54

          Ach, czyli forum jest Wodnikiem i to w dodatku z dokładnie tego
          samego dnia co ja:) nic nie jest przypadkowe:)
          • abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 09:56
            A ja mam urodziny 17 dni później, więc się łapię na dziwny moment,
            gdy horoskopy sie nie zgadzają, czym ja wodnik czy ryby:) Ale za to
            bromba jest ode mnie młodsza o okragłą ilość lat:)
            • zakamarki_kasia Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 11:00

              ... czyżbyś, abepe, miała tyle samo lat co ja?... policzyłam sobie
              Twoją zagadkę matematyczną - okrągłe plus cztery... nie może być
              inaczej:)
              • abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 23:31
                zakamarki_kasia napisała:

                >
                > ... czyżbyś, abepe, miała tyle samo lat co ja?... policzyłam sobie
                > Twoją zagadkę matematyczną - okrągłe plus cztery... nie może być
                > inaczej:)
                >

                No, nie wiem, Kasiu, Ty mi wyglądasz na 10 lat mniej:)
          • beataj02 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 05.01.08, 12:53
            zakamarki_kasia napisała:

            > Ach, czyli forum jest Wodnikiem i to w dodatku z dokładnie tego
            > samego dnia co ja:) nic nie jest przypadkowe:)
            >
            I dokładnym rówieśnikiem (dzień, miesiąc i rok) mojego Szymka :))
            Teraz rozumiem, dlaczego dziecię takie wygadane, wyczytane,
            wymądrzałe z każdej strony ;-))
            Niestety, z racji mojej nogi w gipsie chyba nie uda się nam nigdzie
            przybyć; choć nadziei do końca nie tracę i pilnie zerkam na posty o
            lokalizacji, może jednak ?
    • alistar1 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 07:23
      Ja chcę!!! Ale pewnie znowu będzie trudno ogarnąć się i stawić
      (ehhh, zima, ehhh podróż, buuuu):-((((
      • rach_ciach_ciach Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:08
        a może Biosfera przy Odyńca? Jeśli z dziećmi to można trochę czasu
        spędzić w ogródku jordanowskim; w Biosferze jest dość przestronnie;
        a może udałoby się wejść do sali na górze, a tam to jest w ogóle
        mnóstwo miejsca; zalezy ile nas będzie;
        tylko że ja nieśmiało sugeruję 3.02 bo 2 będę jeszcze śmigać na
        nartach
        • i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:22
          Może być - jak się zgłosi odpowiednio dużo osób, to salkę na górze
          spróbuję zarezerwować.
        • zuzannao Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:29
          Biosfera bardzo by mi pasowała, bo blisko...
    • nchyb wirtualnie świczki zdmuchnę, 04.01.08, 12:18
      i własnoustniekieliszek winka za zdrowie i pomyślność forum i
      forumowiczów wychylę!!!
      • ingutka Re: wirtualnie świczki zdmuchnę, 04.01.08, 12:43
        ja też chętnie, zwłaszcza z dzieciakami, wszyscy jesteśmy
        książkolubni :) toast wzniesiemy i zaśpiewamy sto lat!
    • katrio_na Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:45
      Sto lat!!!Sto lat!!! :-)

      A co bylo pierwsze forum czy Bromba? (przypomina mi to dywagacje co
      bylo pierwsze Jajko czy Kura:)))) ) Pewnie forum, tak?
      Mam nadzieje ze Bromba zostala stworzona wiosenno-letnia pora:)

      My zapisujemy sie na spotkanie w stolicy jesli nie wypadanie na czas
      naszych wojazy.


      • i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 12:49
        > A co bylo pierwsze forum czy Bromba? (przypomina mi to dywagacje
        > co bylo pierwsze Jajko czy Kura:)))) ) Pewnie forum, tak?
        > Mam nadzieje ze Bromba zostala stworzona wiosenno-letnia pora:)

        No niestety, mój rozsądek drzemał i bromba też zimowa - jeszcze
        gorzej, bo przedświąteczna (w grudniu dwa lata jej minęły).
        Chyba, że jako następne rocznicowe spotkania ustalimy imieniny
        Bromby, a to akurat również w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym może
        wypadać ;-)
    • i2h2 Warszawa - 3 lutego 04.01.08, 12:51
      Oczywiście to wstępna data, ale myślę, że dobra (po cichutku mam
      nadzieję, że jeśli Kraków będzie chciał świętować 2 lutego, to zdążę
      pojechać, zaszaleć i wrócić ;-)).
      • anials Kraków 04.01.08, 13:10
        No właśnie co z Krakowem? Czemu cisza? Dzieci chyba zdążą
        wyzdrowieć...
        Ja jak najbardziej jestem chętna, mogę spróbować upiec placek
        cytrynowy z przepisu L.M. Montgomery, albo coś innego..
        Tylko gdzie w taką zimę? Na lato poznałam ostatnio czekoladowy
        ogródek, ale na teraz..? Gdzie mają choć jedną półkę z książkami i
        tolerują bandę dzieci ;-))
        • i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 13:18
          A co - w Massolicie boicie się pokazać po naszych październikowych
          występach? ;-)))
          • joa8 Re: Kraków 04.01.08, 14:54
            Krakowianki, a może CafeSzafe, niedaleho Massolitu, też na
            Felicjanek. To w końcu lauraci tegorocznych IBBY :-) za propagowanie
            czytelnictwa :-)
            • anials Re: Kraków 04.01.08, 15:00
              Massolit był rok temu, ale mam wrażenie że było ciut mało miejsca.
              Cafeszafe mogłaby być, Molier mógłby być, może nawet Chimera z tą
              salką gdzie jest scena, gdzie te dzieci miałyby się czymś zająć...
              Ktoś wie gdzie jeszcze?
            • i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:01
              Taaa, a powinni dostać dodatkową nagrodę za propagowanie palenia:-/
              • joa8 Re: Kraków 04.01.08, 15:01
                oj, to nie wiedziałam :-(
                • i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:04
                  Ja też nie, ale dowiedziałam się, że tak powiem, organoleptycznie.
                  Salka dla niepalących jest umiejscowiona na końcu, więc żeby tam
                  dotrzeć, najpierw musisz się przedrzeć przez kłęby dymu. A jeśli
                  chcesz cokolwiek zamówić, to w te kłęby musisz wrócić i grzecznie
                  się wędzić przy barze... Fuj!
                  • joa8 Re: Kraków 04.01.08, 15:11
                    hmm, i tam się chodzi z dziećmi na jakieś dziecięce atrakcje???!!!
                    nie weszłabym tam z moim.
                    • i2h2 Re: Kraków 04.01.08, 15:23
                      Gwoli sprawiedliwości muszę sprostować, że podobno imprezy dziecięce
                      są przy małym ruchu ogólnym (coś jak w Czułym Barbarzyńcy, gdzie
                      przecież też się pali, ale nie w czasie spotkań dziecięcych). Ja tam
                      byłam wieczorem, kiedy był tłum (głównie palący niestety).
        • bea-sjf Re: Kraków 04.01.08, 15:45
          Moja propozycja na Krakowskie świętowanie jest następująca :
          skromy salonik domu państwa U. : książek multum do ogladania ,
          zabawki dla dzieci , pyszna popisowa kawa pana domu plus ciasto
          Ani :) , czyli zapraszam do nas :))) . Starszaki na feriach
          będą ,możemy szaleć do woli !
          Nie mam za bardzo ochoty na szukanie odpowiedniego lokum na mieście -
          poza Massolitem nie widzę niczego ciekawego z książkami choć na
          jednym regale .
          O Szafie już mi się nie chce pisać ...
          No chyba ,że Luna w jakimś teatrze znajdzie dla nas miejsce ?:)
          • uccello Re: Kraków 04.01.08, 23:06
            Bea! Zajrzyj do gazetowej poczty.
          • anials Re: Kraków 07.01.08, 15:25
            Oj Bea, byłoby wspaniale!!!!!
            • mamaki Re: Kraków 08.01.08, 14:13
              Nieśmiało również zgłaszam się na krakowskie obchody.
          • lunatica Jestem, jestem... 08.01.08, 19:42
            ...między kafelkami, dywanikami, kranikami... ech :-(
            Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do świętujących :-)
            • anials Bea? 09.01.08, 13:41
              Póki co jest nas 5 chętnych i już cieszących się na miłe spotkanie +
              gość honorowy, na którego też się niezmiernie cieszymy.
              To jak Bea - zmieścimy się? ;-)
              • bea-sjf Re: Bea? 09.01.08, 15:09
                to zrobię osobny wątek ,bo jakoś się gości nie mogę doliczyć ;)
    • papetka1 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 13:51
      Heh....Jesteście szczęściary, bo możecie świętować w większym
      gronie, mi chyba przyjdzie samej zdmuchnąć świeczkę....chyba, że
      jest ktoś z Sanoka albo okolic??
      • i2h2 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 14:55
        > chyba, że jest ktoś z Sanoka albo okolic??

        Teoretycznie jest, chyba, ze to Ty korzystasz z trzech różnych
        komputerów ;-)
    • kasiaczekg Przy tak wspaniałej okazji... 04.01.08, 22:12
      chcę Wam podziękować za tyle wspaniałych informacji o książkach. Podczytuję
      forum od niedawna i jestem zachwycona pozycjami jakie proponujecie dla
      dzieciaczków :)
      Serdecznie pozdrawiam :)
    • ash3 Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 04.01.08, 23:45
      Już teraz składam najlepsze życzenia dla forum!
      Jeśli można wstepnie zgłosić sie na warszawskie spotkanie urodzinowe, to
      chętnie. Spotkanie im bliżej linii metra, tym lepiej:-)
    • zuza_k Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 13:35
      Popieram Biosferę jako miejsce spotkania. Dobrze mi sie kojarzy: tam
      poznałam Iwonę matkę-założycielkę forum ;)
      I wysłuchałam bardzo ciekawego wykładu Joanny Olech o historii
      ksiażki dziecięcej, wpatrując sie z uwielbieniem w zdjęcia
      ilustracji, które pani Joanna zgromadziła i którymi zechciała się z
      nami podzielic. Oj, dobrze mi sie Biosfera kojarzy...
      Zuza
      • abepe Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 19:26
        zuza_k napisała:

        > Popieram Biosferę jako miejsce spotkania. Dobrze mi sie kojarzy:
        tam
        > poznałam Iwonę matkę-założycielkę forum ;)


        Cheche, ja poznałam Iwonę w jednym barze rybnym pod chmurką. Nie
        wiem, czy mnie się dobrze kojarzy, bo rok później przeżyliśmy tam
        chwile grozy.
    • natalajj Re: Forumowe urodziny - już za miesiąc !!! 08.01.08, 19:19
      Ja także się chętnie spotkam! Ostatnio rzadko piszę, ale czytam dość
      regularnie. Biosfera jak najbardziej mi pasuje, jest prawie pod moim
      domem. Mogę nawet coś przynieść do pooglądania, jakby ktoś chciał
      coś obejrzeć z moich angielskich zbiorów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka