Dodaj do ulubionych

do ilustratorów

05.02.09, 22:16
Znacie Drawn? Może ktos nie zna i mu sie przyda.
drawn.ca/about/
Obserwuj wątek
    • uccello Re: do ilustratorów 06.02.09, 11:34
      TO PODSTĘP! I nieuczciwa eliminacja konkurencji!!!
      Ty będziesz sobie malowała, a my będziemy wchodzić na linki i
      załączone na nich linki, i załączone na tych linkach linki...:)
      • siostraheli Re: do ilustratorów 06.02.09, 12:11
        Po co malować, jak juz wszystko zostało namalowane;-)
      • nobullshit Re: do ilustratorów 07.02.09, 00:31
        uccello napisała:
        > TO PODSTĘP! I nieuczciwa eliminacja konkurencji!!!
        > Ty będziesz sobie malowała, a my będziemy wchodzić na linki i
        > załączone na nich linki, i załączone na tych linkach linki...:)

        E tam, to się tak długo otwiera, że nawet ja, tłumaczka, zdążyłabym coś
        narysować w międzyczasie. Np. kota z tyłu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka