siostraheli 05.02.09, 22:16 Znacie Drawn? Może ktos nie zna i mu sie przyda. drawn.ca/about/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uccello Re: do ilustratorów 06.02.09, 11:34 TO PODSTĘP! I nieuczciwa eliminacja konkurencji!!! Ty będziesz sobie malowała, a my będziemy wchodzić na linki i załączone na nich linki, i załączone na tych linkach linki...:) Odpowiedz Link
siostraheli Re: do ilustratorów 06.02.09, 12:11 Po co malować, jak juz wszystko zostało namalowane;-) Odpowiedz Link
nobullshit Re: do ilustratorów 07.02.09, 00:31 uccello napisała: > TO PODSTĘP! I nieuczciwa eliminacja konkurencji!!! > Ty będziesz sobie malowała, a my będziemy wchodzić na linki i > załączone na nich linki, i załączone na tych linkach linki...:) E tam, to się tak długo otwiera, że nawet ja, tłumaczka, zdążyłabym coś narysować w międzyczasie. Np. kota z tyłu. Odpowiedz Link