Dodaj do ulubionych

SUPER - POMYSŁ $$$$$$$$$$

IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 23.05.03, 17:46
Wszyscy wiem że dobry pomysł ,albo kilka bardzo by pomogły naszemu
Miastu stanąć twardo na nogi ,dlatego też pozwolę sobie poruszyć ten temat
na naszym forum . Proszę jak macie jakieś ciekawe pomysły o podzielenie
się nimi , może akurat nasze forum przyczyni się do rozwoju naszego miasta i
zapraszam do dyskusji nad propozycjami.
Pozwolicie że ja jako pierwszy ,opowiem o swoich dwóch pomysłach:

1.Może nie jest on nowy, świeży ale w tych warunkach jeszcze nie
prezentowany ,mam propozycje dla naszych dwóch rad, miasta i powiatu
gdyby mogły się połączyć oczywiście zmniejszając swój skład osobowy i
decydować na jednym posiedzeniu o wszystkich sprawach , myślę że nie stać
nas na takie koszty jakie w tej chwili ponosimy było by miło jakby same
rady doszło do tego samego wniosku i dałyby przykład społeczeństwu ze nie
tylko stołek się liczy.

2.Ostatnio mieliśmy konkurs na nowe logo , moja propozycja to, to aby nasze
przemyskie produkty były opatrzone tym logo i każdy z nas będzie wiedziała
co powinien wybrać , może nie mamy tego dużo ale zawsze może się nawzajem
wspierać .
Pozdrawiam.
dede


Obserwuj wątek
    • Gość: Marynika Re: SUPER - POMYSŁ $$$$$$$$$$ IP: *.przemet.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 11:37
      Nie powiem że to złe pomysły, ale nie do zrealizowania no chyba że tylko
      redukcja etatów by wyszła . Ale to znów zwiększy bezrobocie i kto będzie
      kupował te produkty?? mniej miejsc pracy skromniejsze zakupy!!
    • Gość: dede Re: SUPER - POMYSŁ $$$$$$$$$$ IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 17:59
      Dziś byłem w rynku i bardzo mi się
      spodobały ogródki przy lokalowe,
      ale nie o tym chciałem pisać - mam nowy pomysł.

      Widziałem jak jakiś pan sprzedawał swoje
      prace malarskie po drugiej stronie EMPIKU
      zaraz przed mostem. Czy miasto nie dałoby
      kawałek terenu np.(skarpa za Misiem) gdzieś w rynku
      na to, aby tacy artyści,ewentualnie młodzież,która uczęszcza
      do szkoły plastycznej w Jarosławiu mogła wystawić
      swoje prace.Przy okazji parę groszy mogłoby
      im wpaść do kieszeni. Pewnie nie jeden turysta
      miałby chęć sprawić sobie taką pamiątkę.
      Pozdrawiam.
      dede
      • Gość: grypsio Re: SUPER - POMYSŁ $$$$$$$$$$ IP: *.visp.energis.pl 10.06.03, 18:19
        coś na obraz i podobieństwo okolic Bramy Floriańskiej......niezłe, niezłe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka