Gość: dede
IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl
23.05.03, 17:46
Wszyscy wiem że dobry pomysł ,albo kilka bardzo by pomogły naszemu
Miastu stanąć twardo na nogi ,dlatego też pozwolę sobie poruszyć ten temat
na naszym forum . Proszę jak macie jakieś ciekawe pomysły o podzielenie
się nimi , może akurat nasze forum przyczyni się do rozwoju naszego miasta i
zapraszam do dyskusji nad propozycjami.
Pozwolicie że ja jako pierwszy ,opowiem o swoich dwóch pomysłach:
1.Może nie jest on nowy, świeży ale w tych warunkach jeszcze nie
prezentowany ,mam propozycje dla naszych dwóch rad, miasta i powiatu
gdyby mogły się połączyć oczywiście zmniejszając swój skład osobowy i
decydować na jednym posiedzeniu o wszystkich sprawach , myślę że nie stać
nas na takie koszty jakie w tej chwili ponosimy było by miło jakby same
rady doszło do tego samego wniosku i dałyby przykład społeczeństwu ze nie
tylko stołek się liczy.
2.Ostatnio mieliśmy konkurs na nowe logo , moja propozycja to, to aby nasze
przemyskie produkty były opatrzone tym logo i każdy z nas będzie wiedziała
co powinien wybrać , może nie mamy tego dużo ale zawsze może się nawzajem
wspierać .
Pozdrawiam.
dede