marta23a
25.01.13, 10:29
amelka od urodzenia choruje na zespol recklinghausena padaczke ma wade postawy jest w trakcie chemioterapii ze wzgledu na glejaki nerwow wzrokowych zwracamy sie do panstwa z prosba o pomoc wiecej informacji na stronie dlaamelki.blogspot.com/