aniao3 07.11.04, 13:17 Kochana - myslami jestem z Toba i Julcia i twoim mezem... Bardzo mocno was sciskam anka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gruchotka Re: Vinga... 07.11.04, 14:49 Pozwolę się dopisać, bo jeżeli dobrze zrozumiałam post Ani... Trzymajcie się dziewczyny i tatusiu, a moje myśli są z Wami i to bardzo blisko. Odpowiedz Link
vinga_o Re: Vinga... 07.11.04, 15:48 Aniu kochana, dziękuję Ci za pozytywne myśli. Poród tuż tuż, więc każde słowo otuchy i nadziei jest dla mnie bardzo kojące. Ściskam wszystkich bardzo mocno, a Ciebie Aniu szczególnie ostrożnie :-) Kinga Odpowiedz Link
zorka7 Re: Vinga... 07.11.04, 16:53 Już się wystraszyłam - po poście Anki - że Julka się urodziła! No wiem, wiem - lada dzień i tak się urodzi. A masz już syndrom "moszczenia gniazda"? ;) PS. Kingo:))), poczekaj na Monikę. ;))) Odpowiedz Link
vinga_o Re: Vinga... 07.11.04, 17:08 Zorko, nie Ty jedna się wystraszyłaś. Agablues dzwoniła do mnie i sprawdzała, gdzie jest Julcia :-) Jedyny syndrom jaki mam, to syndrom "presji czasu", który do niedawna tak chciałam zatrzymać, ale poddałam się, bo nie udało mi się :( A Monika już kazała mi obiecać, że do 19.11. nie urodzę ;-) Zobaczymy ... Odpowiedz Link
zorka7 Re: Vinga... 07.11.04, 19:01 Chyba już wiem skąd ten wątek - pisałyśmy o tobie z Anią. A... jeszcze jedno... Monika mówiła DOBRZE (a nawet bardzo dobrze) o pewnej vindze (vindzie?). Znasz? ;) Odpowiedz Link
aniao3 Re: Vinga... 07.11.04, 19:00 kingo kochana! przed tym waznym dniem zycze ci: spokoju w duszy, milosci w sercu, dobrych ludzi wokol... a my bedziemy caly czas przy tobie i Julci buziaki a Odpowiedz Link
j0204 Re: Vinga... 07.11.04, 19:20 Czy ja db rozumiem? ale chyba nasz skarb jeszcze u mamuni w brzuszku jest,czy nie? a termin masz na później. Ściskam mocno i slę najlepsze fluidy Odpowiedz Link
annall Re: Vinga... 07.11.04, 19:51 Jolu- z tego co wiem, nadal u mamusi, a termin Kingunia ma za 19 dni, ale to już tak blisko... Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link
annall Re: Do vinga... 07.11.04, 19:53 wybacz, zbyt szybko 'kliknęłam". Kinguś- Ty wiesz... Pozdrawiam Was cieplutko Ania Odpowiedz Link
vinga_o Re: Vinga... 08.11.04, 18:13 Ewo, odebrałam, dziękuję :-) Melduję się, że jeszcze Julcia i ja to "jedno" :-) Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link
mharrison Re: Vinga... 08.11.04, 18:31 Vingo, Trzymam mozno kciuki i ściskam Cie gorąco. Odpowiedz Link