07.11.04, 13:17
Kochana - myslami jestem z Toba i Julcia i twoim mezem...
Bardzo mocno was sciskam
anka
Obserwuj wątek
    • gruchotka Re: Vinga... 07.11.04, 14:49
      Pozwolę się dopisać, bo jeżeli dobrze zrozumiałam post Ani...
      Trzymajcie się dziewczyny i tatusiu, a moje myśli są z Wami i
      to bardzo blisko.
    • vinga_o Re: Vinga... 07.11.04, 15:48
      Aniu kochana, dziękuję Ci za pozytywne myśli. Poród tuż tuż, więc każde słowo
      otuchy i nadziei jest dla mnie bardzo kojące.
      Ściskam wszystkich bardzo mocno, a Ciebie Aniu szczególnie ostrożnie :-)
      Kinga
      • zorka7 Re: Vinga... 07.11.04, 16:53
        Już się wystraszyłam - po poście Anki - że Julka się urodziła! No wiem, wiem -
        lada dzień i tak się urodzi.

        A masz już syndrom "moszczenia gniazda"? ;)

        PS. Kingo:))), poczekaj na Monikę. ;)))
        • vinga_o Re: Vinga... 07.11.04, 17:08
          Zorko, nie Ty jedna się wystraszyłaś. Agablues dzwoniła do mnie i sprawdzała,
          gdzie jest Julcia :-)
          Jedyny syndrom jaki mam, to syndrom "presji czasu", który do niedawna tak
          chciałam zatrzymać, ale poddałam się, bo nie udało mi się :(
          A Monika już kazała mi obiecać, że do 19.11. nie urodzę ;-)
          Zobaczymy ...
          • zorka7 Re: Vinga... 07.11.04, 19:01
            Chyba już wiem skąd ten wątek - pisałyśmy o tobie z Anią.

            A... jeszcze jedno... Monika mówiła DOBRZE (a nawet bardzo dobrze) o pewnej
            vindze (vindzie?).
            Znasz? ;)
    • aniao3 Re: Vinga... 07.11.04, 19:00
      kingo kochana!
      przed tym waznym dniem zycze ci:
      spokoju w duszy, milosci w sercu, dobrych ludzi wokol...
      a my bedziemy caly czas przy tobie i Julci
      buziaki
      a
    • j0204 Re: Vinga... 07.11.04, 19:20
      Czy ja db rozumiem? ale chyba nasz skarb jeszcze u mamuni w brzuszku jest,czy
      nie? a termin masz na później.
      Ściskam mocno i slę najlepsze fluidy
      • annall Re: Vinga... 07.11.04, 19:51
        Jolu- z tego co wiem, nadal u mamusi, a termin Kingunia ma za 19 dni, ale to już
        tak blisko...
        Pozdrawiam Ania
      • annall Do vinga... 07.11.04, 19:51
        • annall Re: Do vinga... 07.11.04, 19:53
          wybacz, zbyt szybko 'kliknęłam".

          Kinguś- Ty wiesz...
          Pozdrawiam Was cieplutko
          Ania
    • ewamonika1 Re: Vingo - odbierz, proszę, gazetową pocztę 07.11.04, 21:48
      ewa
    • vinga_o Re: Vinga... 08.11.04, 18:13
      Ewo, odebrałam, dziękuję :-)

      Melduję się, że jeszcze Julcia i ja to "jedno" :-)
      Pozdrawiam wszystkich
      • mharrison Re: Vinga... 08.11.04, 18:31
        Vingo,

        Trzymam mozno kciuki i ściskam Cie gorąco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka