Dodaj do ulubionych

rehabilitacja w Krakowie

14.12.05, 20:14
czy ktoś z was rehabilitował dziecko w Krakowie z powodu schorzeń
neurologicznych? Czy Dziecięcy Szpital Uniwersytecki ma dobrą rehabilitację?
Ktoś może coś doradzić?

niedawno pisałam tu o mojej córeczce, która miała guza mózgu. Teraz zaczynamy
rehabilitację z powodu zbyt niskiego napięcia mięśniowego i zaburzeń
równowagi. Bardzo mi zależy na tym, żeby ta rehabilitacja była jak najlepsza.

napiszcie jeśli znacie dobre, sprawdzone miejsca

K.
Obserwuj wątek
    • martek40 Re: rehabilitacja w Krakowie 14.12.05, 23:14
      Szpitala Uniwersyteckiego nie znam od tej strony,
      bowiem do poradni rehabilitacyjnej są niewiarygodnie
      długie terminy. Oczekiwanie na zabiegi także.
      Miałam przyjemność z dr Gasińską, która uchodzi
      za niezłego lekarza rehabilitacji, jednak
      nie mogę potwierdzić jej kompetencji
      Jednak ja postawiłam na prywatną rehabilitację.
      I tak moja Asia (rozszczep kręgosłupa i wodogłowie)
      od ponad 3 lat jest prowadzona przez świetnego
      neurorehabilitanta, na terenie Krakowa.
      Piszę świetnego, bo pod jego czujną opieką
      idzie do przodu, jak burza (jesteśmy na etapie
      nauki chodzenia z chodzikiem rehabilitacyjnym,
      a w perspektywie mamy kule), choć pierwsze
      rady lekarzy, tzw. "dobre" były takie,
      żeby oddać córeczkę do dobrego domu opieki,
      bo po co zawracać sobie głowę roślinką,
      skoro mam już 3 zdrowych dzieci...
      W razie czego kontakt podam na priva.
      Pozdrawiam cieplutko, życząc zdrówka
      i wiele wytrwałości w walce o sprawność
      córci. Ona w połączeniu z miłością
      daje zaskakujące efekty.
      • kaha1 Re: rehabilitacja w Krakowie 16.12.05, 16:14
        bardzo proszę o kontakt i cenę za spotkanie - bo to niestety ma dla mnie duże
        znaczenie. Już bardziej na jedzeniu oszczędzać nie możemy :(
        • kaha1 Re: rehabilitacja w Krakowie 18.12.05, 19:30
          jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Dziękuję i polecam - dużo nadziei we mnie
          wstąpiło :)
          • martek40 Re: Kaha 19.12.05, 10:37
            Bardzo się cieszę :).
            Trzymam kciuki za Twoją Córeńkę
            i czekam na kolejne optymistyczne posty.
            Bo bedą takie. Napewno.
            Pozdrawiam cieplutko.
            Buziaczki dla Malutkiej.
            • makoba Re: Kaha 19.12.05, 10:45
              jest forum o rehabilitacji:
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20939pozdrawiam
              • makoba teraz lepiej:) 19.12.05, 10:46
                forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20939
                pozdrawiam
                • kaha1 Re: teraz lepiej:) 19.12.05, 18:50
                  dziękuję.
                  już zaglądam :)
                  • kaha1 Re: teraz lepiej:) 22.12.05, 07:44
                    jeszcze jedno pytanie martek. Jak często ćwiczycie same w domu? My mamy to
                    robić jak najczęściej, ale to oznacza np. 4-5 razy dziennie. To chyba nie jest
                    dużo..
    • ankakap1 Re: rehabilitacja w Krakowie 26.01.06, 17:56
      troche pozno..dopiero przeczytalam..Moj synek jest rehabilitowany od lipca
      ubieglego roku w szpitalu w prokocimiu z powodu obnizonego napiecia
      miesniowego.jestem bardzo zadowolona z pracujacych tam lekarzy i
      rehabilitantow.no i przede wszystkim z postepow dziecka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka