kaha1
14.12.05, 20:14
czy ktoś z was rehabilitował dziecko w Krakowie z powodu schorzeń
neurologicznych? Czy Dziecięcy Szpital Uniwersytecki ma dobrą rehabilitację?
Ktoś może coś doradzić?
niedawno pisałam tu o mojej córeczce, która miała guza mózgu. Teraz zaczynamy
rehabilitację z powodu zbyt niskiego napięcia mięśniowego i zaburzeń
równowagi. Bardzo mi zależy na tym, żeby ta rehabilitacja była jak najlepsza.
napiszcie jeśli znacie dobre, sprawdzone miejsca
K.