kasia19812
25.06.06, 22:04
Dziewczyny organizuje pogrzeb dla swojego synka (ur ,martw w 24tc) i nie
bardzo wiem co i jak. Mam już zaświadczenie ze szpitala że urodziłam dziecko
z zaznaczeniem że urodzilo sie martwe jutro ide do USC pózniej do domu
pogrzebowego no i ksiądz. Problem w tym że nie wiem co w jakiej kolejności no
i jak sie załatwia miejsce na cmentarzu przed wszystkim z kim?? Czy moge
wziąść faktury z domu pogrzego na np tate bądz mamę? Jaki jest koszt
zorganizowania pogrzebu?
Jeśli któras z was jest z wawy niech może mi doradzi na jakim cmentarzu
pochować? Jak to załatwic z księdzem czy nie sa oni jakoś negatywnie
nastawieni?? Nie ma pojęcia o niczym, może coś mi doradzicie.Z góry dziekuję