lic_czyli_nic
24.09.08, 23:14
Na początku przepraszam jeśli zaśmiecam forum, ale przeszukałem
forum i nic konkretnego nie znalazłem. Jeżeli jestem w błędzie to
admin zapewne usunie mój post i po kłopocie :))
Ale do rzeczy:
Chodzi o to, czy na wszystkich studiach doktoranckich jest wymagana
odpowiednia liczba uzyskanych punktów. Jeśli tak to ile tych
punkcików trzeba zdobyć (w ciągu roku? do otwarcia przewodu?)
A druga kwestia dość istotna, o ile punkty za publiakcje sa znane z
listy, to nie wiem ile punktów otrzymuje sie za udział w
konferencji? (od czego to zależy?)
Wiem, że to dla Was pytanie banalne, ale niech Was nie drażni moja
niewiedza :))
Bede wdzieczny za informacje.