IP: *.walbrzych.vectranet.pl 02.11.10, 01:05
Co niektórzy zaraz napiszą że było to już wałkowane, ale proszę o realne opinie na temat Szkoły Jazdy "SZTYMALA". Chcę mieć szybko prawko a z pierwszej piątki rankingu zdawalności jest najtańszy. Nie wiem tylko czy faktycznie tak dobry.
Obserwuj wątek
    • Gość: mlody kierowca Re: OSK IP: *.chello.pl 03.11.10, 10:31
      ja u niego robilam prawko, zdalam za pierwszym razem z reszta nie tylko ja.
      osobiscie polecam Sztymale.
      powodzenia dla pezyszlego kierowcy :)
    • Gość: mlody kierowca Re: OSK IP: *.chello.pl 03.11.10, 10:33
      tu jest link do tematu:
      forum.gazeta.pl/forum/w,168,105855216,105855216,Szkol_jazdy_sztymala_opinie.html
    • Gość: OSK Re: OSK IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.10, 21:56
      Ciekawe skąd ktoś ma wiedzieć co to OSK. Wchodzę a tu następne bzdury o jakiejś szkole jazdy.
      OSK- Ośrodek Społeczno Kulturalny, a nie Szkoła Jazdy!! Nawet tematów na forum nie potraficie napisać!!
      • Gość: K. Re: OSK IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.11.10, 05:41
        OSK - Ośrodek Szkolenia Kierowców idioto
        • Gość: OSK Re: OSK IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.10, 22:04
          Nie wyzywaj nikogo: OSK- Ośrodek Społeczno Kulturalny poczytaj nawet na poprzednich wątkach, jak i sprawdz na podzamczu, czy jest OSK. nie kazdy musi wiedziec, że OSK znaczy również Osrodek Szkolenia Kierowców. Ten wątek powinien mieć większe rozwiniecie niż tylko nazwa OSK.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka