Dodaj do ulubionych

Specjalnie dla mrb4. :o)

25.12.03, 17:43

optusxmas.optin.com.au/cgi-bin/FormGenerator?rin=169825966-
22301318&campaign=00d&thankyou=p.html

Obserwuj wątek
    • uriel1 Re: Specjalnie dla mrb4. :o) 25.12.03, 19:59
      chyba coś mi się pokręciło...

      optusxmas.optin.com.au/cgi-bin/FormGenerator?rin=169825966-
      22301318&campaign=00d&thankyou=p.html
      • uriel1 no nieeeeeeeeeee 25.12.03, 20:03
        optusxmas.optin.com.au/cgi-bin/FormGenerator?rin=169825966-
        22301318&campaign=00d&thankyou=p.html

        Taki chciałem być miły. Chlip, chlip.
        Mi się otwiera.......
        • ciupazka Re: no nieeeeeeeeeee 26.12.03, 13:21
          Nie przejmuj się, mnie też się to przytrafiło, tylko nie wiem, czy ktoś celowo
          to robi, czy diabeł tkwi w technice (kiepskiej). Moze ktoś to wyjaśni?
          Telo.Pozdr. świątecznie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka