Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    07.11.01, 12:01
    Postanowilem rozpoczac nowy watek, bo wreszcie udalo mi
    sie kupic w Polsce doskonale sherry! Jest to
    Amontillado "Los Arcos" Solera Reserva firmy Emilio
    Lustau, w Prohibicji na Siennej (Wraszawa) kosztuje
    chyba 63 zlote. Nie bede sie wymadrzal, tylko zacytuje
    Wine Spectatora:

    Winery: Emilio Lustau
    Wine: NV Amontillado Jerez Los Arcos Solera Reserva
    Score: 90
    Best Buy
    Price: $12.00
    Country: Spain
    Region: Spain
    Issue: Dec 15, 2000

    This very affordable Sherry offers a terrific
    combination of
    freshness from the walnut and iodine notes and the
    caramel-molasses component derived from oxidation,
    making
    this vibrant Amontillado a winner. Delicious nut and
    molasses aftertaste. Drink now.

    Posluchalem i wypilem, druga butelke tez pewnie
    niedlugo wysusze.

    Pozdrawiam!
    Obserwuj wątek
      • shuriken Czy na forum jest cenzura? :-O 10.06.02, 11:59
        Wydawalo mi sie, ze kiedys zalozylem watek na temat win wzmocnionych - w tym sherry - ale
        teraz ostal sie tylko ten jeden... Czy tamten byl mniej praworzadny? ;-) Czy tez znowu do
        glosu doszlo znakomite zaplecze technologiczne Agory SA? :-|
        • winoman Re: Czy na forum jest cenzura? :-O 13.06.02, 02:07
          shuriken napisał(a):

          > Wydawalo mi sie, ze kiedys zalozylem watek na temat win
          wzmocnionych - w tym sh
          > erry - ale
          > teraz ostal sie tylko ten jeden... Czy tamten byl mniej
          praworzadny? ;-) Czy te
          > z znowu do
          > glosu doszlo znakomite zaplecze technologiczne Agory
          SA? :-|

          Pamiętam jakąś wymianę zdań, ale to mogło być w
          zamierzchłych czasach, w wątku "Dobrre wino ..." w dziale
          "Czas wolny".

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka