Gość: Malin IP: *.pronet.lublin.pl 10.08.04, 17:06 Wybieram suę na tygodniową wycieczkę rowerową na Bornholm.Rower mam własny , nolegi oplacone,trochę jedzenia zabieram z Polski.Proszę o porady ile koron duńskich powinnam mieć ze sobą.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diskordia Re: Bornholm 13.08.04, 00:07 witam..mozesz napisac kiedy sie wybierasz i jak zorganizowales transport--oraz gdzie wyszukales noclegi??? DISKORDIA@GAZETA.PL POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś