IP: *.pronet.lublin.pl 10.08.04, 17:06
Wybieram suę na tygodniową wycieczkę rowerową na Bornholm.Rower mam własny ,
nolegi oplacone,trochę jedzenia zabieram z Polski.Proszę o porady ile koron
duńskich powinnam mieć ze sobą.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • diskordia Re: Bornholm 13.08.04, 00:07
      witam..mozesz napisac kiedy sie wybierasz i jak zorganizowales transport--oraz
      gdzie wyszukales noclegi??? DISKORDIA@GAZETA.PL POZDRAWIAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka