Dodaj do ulubionych

Na dowod do Czech

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 18:06
Po wejsciu Polski do UE jak wiadomo mozna przekraczac granice na dowod
osobisty, konkretnie chodzi mi o granice z Czechami, czy nie ma z tym zadnych
problemow? I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz czy starsze dowody osobiste w
postaci kasiazeczki tez sa honorowane i bez problemu mozna na nie wjechac do
Czech? Dziekuje za odp. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: seba Re: Na dowod do Czech IP: *.mlyniec.gda.pl 07.09.04, 18:38
      nowe - honorowane bez problemu.
      stare - generalnie nie honorują, natomiast jechały razem ze mną osoby z takimi
      własnie dokumentami..zostały pouczone jedynie, iż nie powinny zostać wpuszczone.
      Nie honorowane natomiast są wpisy dot. dzieci (w starym dowodzie). Osoby
      małolenie, nie posiadające paszportu nie są wpuszczene na terytorium Czech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka