Gość: Łukasz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.09.04, 18:06
Po wejsciu Polski do UE jak wiadomo mozna przekraczac granice na dowod
osobisty, konkretnie chodzi mi o granice z Czechami, czy nie ma z tym zadnych
problemow? I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz czy starsze dowody osobiste w
postaci kasiazeczki tez sa honorowane i bez problemu mozna na nie wjechac do
Czech? Dziekuje za odp. Pozdrawiam.