Gość: asia IP: *.mofnet.gov.pl 30.06.03, 13:47 winietki autostradowe na trasę E 77 od chyżnego do szach potrzebne sa czy nie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: arek Re: E 77 IP: *.mofnet.gov.pl 02.07.03, 08:28 juz sie dowiedzialem potrzebna tylko na odcinku z Banskiej Bystrzycy do Zwolenia Odpowiedz Link Zgłoś