a.gam 15.09.09, 07:27 Witam serdecznie. Wybieram sie na wycieczke Brazylia-Argentyna- Urugwaj z Logostourem,przewodnikiem ma byc pan Marek Kurdybacha. Czy ktos byl z tym pilotem na tej trasie? Jak wrazenia? Z gory dziekuje za odp :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tzetze Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 17:06 współczucia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arek Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.10.09, 21:46 Logoistur i logostrvel to najgorsze biura z branży turystki egzotycznej odradzam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robin Kara Logostour IP: 77.255.29.* 10.10.09, 22:43 To uważaj na cenę ... W końcu Logos też dostał karę za nieprawidłowe doliczanie dopłat. Ciekawe na co im były te dopłaty. Nie słyszałem, żeby latali czarterami, więc płatności dokonują zapewne na bieżąco. No ale wszyscy brali, to my też radośnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
d.e.c.z.o.o Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? 11.10.09, 02:02 wyżej drobny offtopic, więc wracając do twojego pytania - niestety nie znam tego pilota, ale na temat logostour kilka ciekawych opinii znajdziesz tutaj: forum.gazeta.pl/forum/w,29584,36230232,0,LOGOSTOUR.htmli www.tur-info.pl/p/fo_id,49961,,,logostour_czy_opal.html Niezapomnianych pozytywnych wrażeń z ameryki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariola Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.09, 23:28 fajny wyjazd, ale jaki masz program ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janko Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.09, 13:11 Z biurami różnie bywa. Jedni mówią, że Logos jest słaby inni że dobry. Jedni narzekaja na ceny Tui (że zbyt drogo) inni mówią, że za wysoką cenę dostajesz średni produkt itp. Ja byłem z Logostourem i było ok. Jak zdecydujesz sie na ich oferte to spytaj na Argentyna.pl czy nie mają jakichś zniżek/promocji na tą wycieczkę. Kiedyś mieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opt Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.tsi.tychy.pl 17.10.09, 23:16 Najistotniejszą sprawą jest program, by spełniał moje oczekiwania.Z pilotami jest różnie, są i doświadczeni i z łapanki - stąd dobrze przygotować sobie szczegółowe informacje, by czegoś istotnego nie przeoczyć.Trudno powiedzieć,który organizator lepszy ,a który gorszy. Każdy ma udane i mniej udane imprezy i to z różnych względów: pilot,pogoda,skład uczestników....Bardzo często bywa tak,że imprezy różnią się ceną,ale grupy spotykają się u tego samego przewożnika, w tych samych hotelach o takich samych świadczeniach i współpracują z tym samym turoperatorem, realizują ten sam program zasadniczy tylko jedni w opisie przedstawiają go bardziej sugestywnie i podają więcej drobiazgów inni bardziej ogólnie- stąd warto zwracać uwagę na istotne punkty i to, czy wszystko jest w cenie, a nie w fakultetach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liliput Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.mas.abpl.pl 20.01.10, 18:53 Pan MK... arogant, cwaniak itp... Odpowiedz Link Zgłoś
jolantas1955 Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? 21.01.10, 12:07 Nie znam akurat tego pilota, ale biuro - tak. Byłam z nimi na Kubie, w Meksyku, Tajlandii, Malezji, Singapurze, ostatnio w Japonii. Nigdy nie miałam jakichkolwiek uwag i byłam zadowolona. Trochę mnie teraz wstrząsnęły ich ceny, dlatego poleciałam do Wenezueli z Rainbow Tour, ale nie wykluczam, że następny wyjazd będzie znów z Logostourem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liliputdupablada Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 94.254.180.* 05.03.10, 17:12 liliput jest rzeczywiście matołem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek62 Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 94.254.180.* 05.03.10, 17:15 tak zgazdzam się znam liliputa jest matołem, a pan M. jest super, prawdziwy profesjonalista Martyńskiego znam dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MG Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 12:10 Byłem na tej wycieczce z logostourem (tyle, że z innym pilotem ). Gorąco polecam ( rewelacyjny tango show w Buenos aires, lot helikopterem nad Iguasu, dzięki zapobiegliwości bezpiecznie w Rio ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tebryz Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 89.74.163.* 30.11.10, 10:10 Kurdybacha to arogant do potegi !! a sposob w jaki traktuje miejscowych przewodnikow i kierowcow to jedno wielkie chamstwo. Poza tym zbiera pieniadze na napiwki a nie widzielismy, zeby dawal komukolwiek !!! spytalismy przewodniczke i kierowce (nie wszyscy uczestnicy wycieczek sa matolami, jak wyobraza sobie pilot MK, i znaja jezyki obce ) - powiedzieli, ze nigdy nie dostali od niego ani grosza !!! czyli, ze bierze ta kase do kieszenia a z nas robi balonow. To sa obserwacje z trasy do Peru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alexander Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.204.52.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.12.13, 19:32 Nie zgadzam się z tą wypowiedzią Z tym genialnym pilotem byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu. Alexander Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Marek Kurdybacha super pilot, polecam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 14:53 Byłam z tym pilotem w Stanach i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrze zorganizowany i świetnie orientuje się terenie, dzięki temu pokazał nam dużo więcej niż było w programie wycieczki. Dobrze dogaduje się z ludźmi, umie negocjować, za niektóre posiłki, wstępy zapłaciliśmy mniej niż było przewidziane. Jest uczciwy, rozliczał się z nami co do centa. Pomagał nam w trudnych sytuacjach jak problemy ze zdrowiem czy zgubienie się. Zawsze mogliśmy na niego liczyć i czuliśmy się bezpieczni. Poza tym jest miłym i otwartym człowiekiem, świetnie czuliśmy się w jego towarzystwie. Ma ogromną wiedzę na temat Ameryki i umie ją przekazać w ciekawy sposób. Bez niego ten wyjazd nie byłby taki fajny. Odpowiedz Link Zgłoś