Dodaj do ulubionych

Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour?

15.09.09, 07:27
Witam serdecznie. Wybieram sie na wycieczke Brazylia-Argentyna-
Urugwaj z Logostourem,przewodnikiem ma byc pan Marek Kurdybacha. Czy
ktos byl z tym pilotem na tej trasie? Jak wrazenia? Z gory dziekuje
za odp :)
Obserwuj wątek
    • Gość: tzetze Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 17:06
      współczucia
      • Gość: Arek Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.10.09, 21:46
        Logoistur i logostrvel to najgorsze biura z branży turystki
        egzotycznej odradzam
        • Gość: robin Kara Logostour IP: 77.255.29.* 10.10.09, 22:43
          To uważaj na cenę ...
          W końcu Logos też dostał karę za nieprawidłowe doliczanie dopłat.
          Ciekawe na co im były te dopłaty. Nie słyszałem, żeby latali czarterami, więc
          płatności dokonują zapewne na bieżąco. No ale wszyscy brali, to my też radośnie :)
    • d.e.c.z.o.o Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? 11.10.09, 02:02
      wyżej drobny offtopic, więc wracając do twojego pytania - niestety
      nie znam tego pilota, ale na temat logostour kilka ciekawych opinii
      znajdziesz tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/w,29584,36230232,0,LOGOSTOUR.htmli
      www.tur-info.pl/p/fo_id,49961,,,logostour_czy_opal.html
      Niezapomnianych pozytywnych wrażeń z ameryki!
    • Gość: mariola Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.09, 23:28
      fajny wyjazd, ale jaki masz program ?
    • Gość: Janko Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.09, 13:11
      Z biurami różnie bywa. Jedni mówią, że Logos jest słaby inni że dobry. Jedni
      narzekaja na ceny Tui (że zbyt drogo) inni mówią, że za wysoką cenę dostajesz
      średni produkt itp.

      Ja byłem z Logostourem i było ok.
      Jak zdecydujesz sie na ich oferte to spytaj na Argentyna.pl czy nie mają jakichś
      zniżek/promocji na tą wycieczkę. Kiedyś mieli.
    • Gość: opt Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.tsi.tychy.pl 17.10.09, 23:16
      Najistotniejszą sprawą jest program, by spełniał moje oczekiwania.Z
      pilotami jest różnie, są i doświadczeni i z łapanki - stąd dobrze
      przygotować sobie szczegółowe informacje, by czegoś istotnego nie
      przeoczyć.Trudno powiedzieć,który organizator lepszy ,a który
      gorszy. Każdy ma udane i mniej udane imprezy i to z różnych
      względów: pilot,pogoda,skład uczestników....Bardzo często bywa
      tak,że imprezy różnią się ceną,ale grupy spotykają się u tego samego
      przewożnika, w tych samych hotelach o takich samych świadczeniach i
      współpracują z tym samym turoperatorem, realizują ten sam program
      zasadniczy tylko jedni w opisie przedstawiają go bardziej
      sugestywnie i podają więcej drobiazgów inni bardziej ogólnie- stąd
      warto zwracać uwagę na istotne punkty i to, czy wszystko jest w
      cenie, a nie w fakultetach.
    • Gość: liliput Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.mas.abpl.pl 20.01.10, 18:53
      Pan MK... arogant, cwaniak itp...
      • jolantas1955 Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? 21.01.10, 12:07
        Nie znam akurat tego pilota, ale biuro - tak. Byłam z nimi na Kubie, w Meksyku,
        Tajlandii, Malezji, Singapurze, ostatnio w Japonii. Nigdy nie miałam
        jakichkolwiek uwag i byłam zadowolona. Trochę mnie teraz wstrząsnęły ich ceny,
        dlatego poleciałam do Wenezueli z Rainbow Tour, ale nie wykluczam, że następny
        wyjazd będzie znów z Logostourem.
      • Gość: liliputdupablada Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 94.254.180.* 05.03.10, 17:12
        liliput jest rzeczywiście matołem
        • Gość: jurek62 Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 94.254.180.* 05.03.10, 17:15
          tak zgazdzam się znam liliputa jest matołem, a pan M. jest super,
          prawdziwy profesjonalista Martyńskiego znam dobrze
    • Gość: MG Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 12:10
      Byłem na tej wycieczce z logostourem (tyle, że z innym pilotem ).
      Gorąco polecam ( rewelacyjny tango show w Buenos aires, lot
      helikopterem nad Iguasu, dzięki zapobiegliwości bezpiecznie w Rio ).
      • Gość: tebryz Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: 89.74.163.* 30.11.10, 10:10
        Kurdybacha to arogant do potegi !! a sposob w jaki traktuje miejscowych przewodnikow i kierowcow to jedno wielkie chamstwo. Poza tym zbiera pieniadze na napiwki a nie widzielismy, zeby dawal komukolwiek !!! spytalismy przewodniczke i kierowce (nie wszyscy uczestnicy wycieczek sa matolami, jak wyobraza sobie pilot MK, i znaja jezyki obce ) - powiedzieli, ze nigdy nie dostali od niego ani grosza !!! czyli, ze bierze ta kase do kieszenia a z nas robi balonow. To sa obserwacje z trasy do Peru.
        • Gość: Alexander Re: Brazylia-Argentyna-Urugwaj z Logostour? IP: *.204.52.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.12.13, 19:32
          Nie zgadzam się z tą wypowiedzią Z tym genialnym pilotem byłem w Peru i Boliwii. Niesamowity w extremalnych warunkach.Opanowany i konsekwentny.Niesamowicie inteligentny, a najważniejsza chyba jego cecha to takt, kultura osobista i niesamowity zasób wiedzy przekazywany turystom tak po prostu.
          Alexander
    • Gość: gość Marek Kurdybacha super pilot, polecam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 14:53
      Byłam z tym pilotem w Stanach i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrze zorganizowany i świetnie orientuje się terenie, dzięki temu pokazał nam dużo więcej niż było w programie wycieczki. Dobrze dogaduje się z ludźmi, umie negocjować, za niektóre posiłki, wstępy zapłaciliśmy mniej niż było przewidziane. Jest uczciwy, rozliczał się z nami co do centa. Pomagał nam w trudnych sytuacjach jak problemy ze zdrowiem czy zgubienie się. Zawsze mogliśmy na niego liczyć i czuliśmy się bezpieczni. Poza tym jest miłym i otwartym człowiekiem, świetnie czuliśmy się w jego towarzystwie. Ma ogromną wiedzę na temat Ameryki i umie ją przekazać w ciekawy sposób. Bez niego ten wyjazd nie byłby taki fajny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka