Gość: jhjan IP: *.darnet.pl 07.11.13, 08:24 Witam,ktoś był na wakacjach z tym biurem Net Holyday Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Net Holyday IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 19:26 Czy to biuro jeszcze funkcjonuje???? nigdzie nic o nim nie słychać...pewnie tylko klienci kupujący u agentów mają wciskane wycieczki z tym touroperatorem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc123 Re: Net Holyday IP: *.ip.netia.com.pl 08.11.13, 09:19 To biuro założone przez niejakiego Jacka Panka tego samego, który dziwnym zbiegiem okoliczności pracował w biurach, które zawsze upadały np open, Sky Club i chyba wcześniej Alpina? Nic nie sugeruje ale zastanowić się warto przed wplatą zaliczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Net Holyday IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.13, 19:26 Nie tylko warto się zastanowić przed wpłatą zaliczki, ale również warto być solidarnym z ludźmi którzy zostali na lodzie, nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Net Holyday IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.13, 08:08 Wszystko masz TU forum.gazeta.pl/forum/w,19,139633481,,Net_Holiday_Uwaga_.html?v=2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Net Holyday IP: *.237.91-rev.victor.pl 09.11.13, 14:19 To zlodzieje. Odpowiedz Link Zgłoś