Gość: badger life
IP: 193.129.161.*
07.03.06, 17:02
Witam!
Wybieram sie w kwietniu na maly wypad na poludnie Hiszpani,konkretnie do
Granady-jak wskazuje tytul postu.
Wiem mniej wiecej co warto zwiedzac,potrzebne mi sa rady co do
zakwaterowania,gdzie najlepiej,czy z biura podrozy czy na wlasna reke.
Mieszkam w UK.
Dziekuje za rady i pozdrawiam.