IP: 217.97.148.* 15.01.03, 16:29
poszukujemy chętnych osób do wyjazdu grupowego na narty do Austrii, Kaprum.
Termin 28.02-4.03.2003 na razie jest nas 5 potrzebujemy jeszcze 10.
Obserwuj wątek
    • Gość: radzio Re: narty!!! IP: 217.97.148.* 15.01.03, 16:33
      podaj na siebie jakiś namiar. Jaki przedział wiekowy ludzi? jaka forsa itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka