Gość: ania IP: 217.97.148.* 15.01.03, 16:29 poszukujemy chętnych osób do wyjazdu grupowego na narty do Austrii, Kaprum. Termin 28.02-4.03.2003 na razie jest nas 5 potrzebujemy jeszcze 10. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: radzio Re: narty!!! IP: 217.97.148.* 15.01.03, 16:33 podaj na siebie jakiś namiar. Jaki przedział wiekowy ludzi? jaka forsa itp. Odpowiedz Link Zgłoś