Dodaj do ulubionych

pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ?

16.07.11, 15:00
Dziewczyny jak w tytule, jest to w ogóle mozliwe, że tak szybko?? Już wczoraj zauważyłam ze coś sie dzieje,napierw pokazał sie przeźroczysty lepki płyn, a juz dzis z domieszką żóltwej wydzieliny.
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 15:12
      Jest,, slyszalam o tym, choc sama nie mialam.
    • ni24 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 15:49
      Ja miałam już od 20tc. Nie jest to niczym niepokojącym. Owszem teraz, w obecnym 33tc uległo to może większemu nasileniu.

      https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3k7bez78wk.png
      • asiek334 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 16:33
        Czyli wszystko ok wink dziękuję ;D
      • kasiak37 ni24 17.07.11, 17:31
        wybierz sobie prosze inny suwaczek bo ten,ktory masz obecnie jest sporo wiekszy niz zezwala regulamin forum.Skrot w mojej sygnaturcewink
      • dag_dg Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 17.07.11, 21:24
        Spokojnie, normalne smile Miałam od 20 tygodnia przy obu dzieciakach.
    • chantal10 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 20:43
      polecam bardziej odpowiednie forumwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka