asiek334 16.07.11, 15:00 Dziewczyny jak w tytule, jest to w ogóle mozliwe, że tak szybko?? Już wczoraj zauważyłam ze coś sie dzieje,napierw pokazał sie przeźroczysty lepki płyn, a juz dzis z domieszką żóltwej wydzieliny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annajustyna Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 15:12 Jest,, slyszalam o tym, choc sama nie mialam. Odpowiedz Link Zgłoś
ni24 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 15:49 Ja miałam już od 20tc. Nie jest to niczym niepokojącym. Owszem teraz, w obecnym 33tc uległo to może większemu nasileniu. Odpowiedz Link Zgłoś
asiek334 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 16:33 Czyli wszystko ok dziękuję ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kasiak37 ni24 17.07.11, 17:31 wybierz sobie prosze inny suwaczek bo ten,ktory masz obecnie jest sporo wiekszy niz zezwala regulamin forum.Skrot w mojej sygnaturce Odpowiedz Link Zgłoś
dag_dg Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 17.07.11, 21:24 Spokojnie, normalne Miałam od 20 tygodnia przy obu dzieciakach. Odpowiedz Link Zgłoś
chantal10 Re: pierwsze oznaki siary w 23 t. c. ? 16.07.11, 20:43 polecam bardziej odpowiednie forum Odpowiedz Link Zgłoś