Dodaj do ulubionych

pytanie do maretiny

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.09.04, 14:18
Hej, mam do Ciebie jedno pytanko. O ile dobrze pamietam, dostalas jakis czas
temu zastrzyki z progesteronu na wywolanie @, prawda? Otoz ja jestem teraz w
identycznej sytucji. Dzisiaj dostalam drugi z trzech zastrzykow. Teraz moje
pytanie: co Ci lekarz powiedzial, po ilu dniach powinna przyjsc @? Czy jest
jakis limit, tak jak np. przy luteinie, ze jesli nie pojawi sie w ciagu ilus
tam dni, to nalezy sie zglosic? Jakos zapomnialam sie o to spytac, a
chcialabym wiedziec, zeby w razie czego wiedziec, odpukac, kiedy znowu mam
isc do gina. Bede wdzieczna za odpowiedz smile Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • maretina Re: pytanie do maretiny 30.09.04, 14:59
      lekarz powiedzial, ze kazda kobieta moze indywidalnie zareagowac. mowil, ze
      jesli @ bedzie w trakcie zastrzykow to przerwac podawanie. maksymalnie @
      powinna przyjsc w ok 10 dni po ostatnim zastrzyku. ja chyba dostalam ze dwa dni
      po ostatnim.
      • Gość: nalo Re: pytanie do maretiny IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.09.04, 22:54
        Wielkie dzieki za odpowiedz! smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka