Hej, mam do Ciebie jedno pytanko. O ile dobrze pamietam, dostalas jakis czas
temu zastrzyki z progesteronu na wywolanie @, prawda? Otoz ja jestem teraz w
identycznej sytucji. Dzisiaj dostalam drugi z trzech zastrzykow. Teraz moje
pytanie: co Ci lekarz powiedzial, po ilu dniach powinna przyjsc @? Czy jest
jakis limit, tak jak np. przy luteinie, ze jesli nie pojawi sie w ciagu ilus
tam dni, to nalezy sie zglosic? Jakos zapomnialam sie o to spytac, a
chcialabym wiedziec, zeby w razie czego wiedziec, odpukac, kiedy znowu mam
isc do gina. Bede wdzieczna za odpowiedz

Pozdrawiam.