maretina 30.12.05, 22:17 co powiedzial lekarz? jest ok prawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiazak Re: asiazak 31.12.05, 12:48 witaj droga Maretino niestety USG nic nie wykazało, oprócz dużego jak na @ endometrium - 16,1mm. W poniedziałek mam powtórzyć betę i wtedy się ostatecznie wyjaśni. Martwi mnie brak jakichkolwiek dolegliwości, czuję się zwyczajnie. Oprócz podwyższonej temperatury (37,3) nic mi nie dolega. Dam znać w poniedziałek. Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: asiazak 31.12.05, 13:46 spokojnie, jest ok przy takiej becie nie mialas prawa nic widac od ok 1000 dopiero widac pecherzyk. bedzie dobrze podwyzszona temperatura to norma, najprawdopodobniej bedziesz miala ja sto dni ( pierwszy trymestr). potem lozysko przejmie prace, odzywianie ciazy i temperatura wroci do normy. Odpowiedz Link Zgłoś
asiazak TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 20:25 Maretinko Niestety nie mam dobrych wiadomości. W piątek byłam na USG, nic nie było widać prócz 16 mm endometrium, doktor kazał w poniedziałek powtórzyć betę, no i wynik, który dziś odebrałam osłabił mnie zupełnie. Z pięknej czwartkowej bety, która wyniosła 302, dziś zostało już tylko 120. Ciąza była, ale już nie ma. Jak dobrze, że mogę się Tobie wyżalić. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:03 sciskam mocno! wiem co czujesz wazne, ze wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze. nie zalamuj rak. bedziesz mama. Odpowiedz Link Zgłoś
asiazak Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:10 dzięki za miłe słowa. Też doszłam do takiego wniosku, że lepiej wiedzieć, że jajowody są drożne, skoro doszło do zapłodnienia, niż je niepotrzebnie udrażać laparoskopowo. W piątek idę do doktorka i mam nadzieję, że przy kolejnej stymulacji zastosuje jakiś wspomagacz utrzymania ewentualnej ciąży. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. Pozdrawiam mocno. Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:41 jakby co pisz na meil gazetowy. bedzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś