30.12.05, 22:17
co powiedzial lekarz?
jest ok prawda?
Obserwuj wątek
    • asiazak Re: asiazak 31.12.05, 12:48
      witaj droga Maretino
      niestety USG nic nie wykazało, oprócz dużego jak na @ endometrium - 16,1mm. W
      poniedziałek mam powtórzyć betę i wtedy się ostatecznie wyjaśni. Martwi mnie
      brak jakichkolwiek dolegliwości, czuję się zwyczajnie. Oprócz podwyższonej
      temperatury (37,3) nic mi nie dolega.
      Dam znać w poniedziałek.
      • maretina Re: asiazak 31.12.05, 13:46
        spokojnie, jest oksmile
        przy takiej becie nie mialas prawa nic widacsmile
        od ok 1000 dopiero widac pecherzyk. bedzie dobrzesmile
        podwyzszona temperatura to norma, najprawdopodobniej bedziesz miala ja sto dni
        ( pierwszy trymestr). potem lozysko przejmie prace, odzywianie ciazy i
        temperatura wroci do normy.
        • asiazak TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 20:25
          Maretinko
          Niestety nie mam dobrych wiadomości. W piątek byłam na USG, nic nie było widać
          prócz 16 mm endometrium, doktor kazał w poniedziałek powtórzyć betę, no i
          wynik, który dziś odebrałam osłabił mnie zupełnie. Z pięknej czwartkowej bety,
          która wyniosła 302, dziś zostało już tylko 120.
          Ciąza była, ale już nie ma.
          Jak dobrze, że mogę się Tobie wyżalić.
          Dziękuję
          • maretina Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:03
            sciskam mocno! wiem co czujeszuncertain
            wazne, ze wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze.
            nie zalamuj rak. bedziesz mama.
            • asiazak Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:10
              dzięki za miłe słowa. Też doszłam do takiego wniosku, że lepiej wiedzieć, że
              jajowody są drożne, skoro doszło do zapłodnienia, niż je niepotrzebnie udrażać
              laparoskopowo. W piątek idę do doktorka i mam nadzieję, że przy kolejnej
              stymulacji zastosuje jakiś wspomagacz utrzymania ewentualnej ciąży.
              Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.
              Pozdrawiam mocno.
              • maretina Re: TYM RAZEM NIE WYSZŁO..... 02.01.06, 22:41
                jakby co pisz na meil gazetowy. bedzie dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka